Wpis z mikrobloga

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali ten wpis. Pod tą nitką ustalamy szczegóły tegorocznej akcji, a nadaję jej kryptonim #durszlak22 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zachęcam do dzielenia się pomysłami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@evilonep: Zdjęcia cycków to już były, trzeba coś bardziej kreatywnego. No chyba że jakiś challange w stylu cały długopis w dupę tym którym będziesz pisał maturę. Tylko musi być zamknięty aby był gotowy do użycia. I pomyśl sobie potem filmik jak wkładają jakiś w białym opakowaniu a wychodzi z brązową obwódką xD
  • Odpowiedz
zrobić fake arkusz, napisać ze mega pewniak, nawet niech płacą za niego z 20zł, kase dać na schronisko dla zwierząt i cześć


@dzakubmwo: ale najpierw durszlaki i cycuchy
  • Odpowiedz
Sugeruję uwzględnić porównanie jakiś dwóch skrajnie niepowiązanych lektur, np. Rok 1984 Orwella ze światem np. z Przedwiośnia i wstawić przykładowo rozprawkę o wspólnych motywach z obu światów.

Z zadań można by wymyślić coś od czapy, co potem by miało nośność w jakiś pato-mediach, czyli choćby jakaś akcja "popracia papieża", matki teresy, czy cokolwiek, gdzie np. mieliby sobie robić selfiaczki modląc się do świętego. Zabawnie by było, gdyby potem jakiś Ordo-Poligamis podchwycił temat,
  • Odpowiedz
Do jednej/kilku zróbcie arkusze, ale do jednej innej TYLKO klucz odpowiedzi w postaci kolejnych literek dla zamkniętych typu A, B, D, A (bez numerów zadan, bo pomiędzy są otwarte i sie skumają, że coś nie gra).

A żeby całą akcję uwiarygodnić to tuż po 1. maturze nakręćcie informacje, że był przeciek i się potwierdziło w 100% i z tego samego źródła są następne
  • Odpowiedz
Może ktoś zrobi dodatkową grafikę w stylu Mikroblog+, tylko że "Obraz widoczny dla zalogowanych" i dzbany będą używać fb do logowania xD


@Hell666Ghost: zajmuję się grafiką, jak będzie trzeba to dawajcie znać :D
  • Odpowiedz
@evilonep: w sumie to bym zrobił coś jeszcze co by spowodowało że się osrają po zrobieniu wyzwania/zadania. Wiesz, nie że tylko wysyłamy arkusze ale jakiś taki popup (w sumie łatwo zrobić plik .exe ze zwykłym komunikatem) i tam w nim prosisz o numer pesel, numer legitymacji, imie, nazwisko i po kliknięciu "otwórz arkusz" pojawia się cyk okienko "Twoje zgłoszenie zostało wysłane do CKE oraz lokalnego komisariatu policji. Dziekujemy za przekazanie
  • Odpowiedz
@dzakubmwo składałem gazety to i arkusz maturalny poskladam xd tylko ta kwestia kasy, to nie przejdzie. Zrobić z nich błaznów i tylko pewna grupa osób ma te arkusze i niech daje za jakieś zdjęcia z garnkiem albo zdjęcia z ręki napisanym markerem "www.łykop.pl" to przynajmniej na maturze będą widzieć i wiedzieć jakimi dzbanami są xd

@JoMaHa mogę poskładać wg tego co było rok temu xd
  • Odpowiedz
@thepjoter: @Shatter: serio latały c---i za matury? Ja za obietnicę zadań z chemii (nie podałem, że mam na myśli maturalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)) laski wysyłały mi tylko zdjęcia z durszlakami na głowie, ale może trzeba zmienić walutę, skoro to działało... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz