Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie, że ruskie trolle kiedy już nie mają posłuchu wśród konfederatów i innych skrajniaków to za cel obrały sobie #przegryw i co chwila są wpisy, że Zelensky zły bo chłopom kazał na wojnie zostać i jakieś naciągane pod to opowieści XD

Zajebistą potęgę sobie sprzymierzyli, nie wiem na jaki efekt liczą poza salwami śmiechu XD
No ale to w końcu ruscy, co się dziwić.

#wojna #ukraina #rosja #heheszki #c---------------a
bizonsky - Rozwala mnie, że ruskie trolle kiedy już nie mają posłuchu wśród konfedera...

źródło: comment_1648664069J22R2qUUBs5p8HJnRpyFKB.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mlody_jeczmien: Na szczęsćie mam więcej plusów pod tym wpisem niż ty, więc masz mniej racji idąc twoim torem rozumowania.
A tak serio to nie mam zamiaru już się nawet silić na jakiekolwiek argumenty żeby kolejny raz udowodnić ci że to ty próbowałeś mnie atakować, a teraz próbujesz odwrócić to w drugą stronę udawanym wyważeniem.
Jaki jest koń każdy widzi.

@Niski_Manlet: Ja nie mówię, że nie jest to temat do dyskusji. Znaczy nie dla mnie bo ja bym nie uciekał, ale ogólnie rozumiem, ze ktos
  • Odpowiedz
@bizonsky: Sam zacząłeś od obrażania XD > jakiekolwiek argumenty

@bizonsky: Do tej pory nie podałeś żadnego.

masz mniej racji idąc twoim torem rozumowania.


@bizonsky: Nigdzie nie pisałem, że autor tamtego wpisu ma więcej racji niż ty. Znowu próbujesz mi włożyć w usta wymyślone przez siebie opinie.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: to miales namysli w pierwszym komentarzu na mój wpis?
no to szapoba XD bo ja nic co się odnosi do powyższego stwierdzenia przed twoim komentarzem nie umieściłem.
prorok czy co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a co do przekleństwa to jestem prostym mirkiem, więc czasem sobie przeklinam, ale nikogo za podobne nieszkodzące nikomu rzeczy nie nazywam leszczem, żeby się dowartościować kiedy odwracanie kota ogonem idzie nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Noxter20 ale właśnie źle napisał, bo poparł to nieprawdziwymi argumentami
A poza tym nie tyle mężczyźni powinni móc uciekać, co kobiety powinny mieć obowiązek walczyć, ale Ukraina ma inne prawo niż Polska. A wykopek narzekaniem tego nie zmieni, ani nie wywrze w trakcie wojny na nikim z kraju pogrążonego wojna jakiejkolwiek presji w tym temacie żeby kraj pozwolił aby w trakcie wojny mogło zabraknąć ludzi do obrony kraju. Jest to śmiesznie
  • Odpowiedz
@bizonsky: Ja uważam że każdy cywil bez względu na płeć powinien mieć święte prawo opuścić kraj w którym toczy się wojna bez żadnych konsekwencji, od walki jest wojsko na które cywile płacą grube pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Noxter20 tak samo każdy powinien mieć prawo zażądać aby tam gdzie żyje nie było wojny wcale

Ale rozmawiamy o prawdziwym życiu, a nie o życzeniowym myśleniu.

I na wypadek wielu wojennych prawdopodobnych scenariuszy, celem utrzymania egzystencji państwa, mobilizacja cywilów jest konieczna. Chociażby miała tylko zatrzymać tych cywili w kraju aby prosperowały gałęzie za które wojsko nie odpowiada.
  • Odpowiedz
@bizonsky: Celem czlowieka to jest ochrona życia swojego i swojej rodziny a nie umieranie za ziemię i polityków, jakby wojna wybuchła w Polsce to bym brał rodzinę i uciekał jak najdalej i w dupie miałbym losy państwa które non stop mnie j---e na każdym kroku
  • Odpowiedz
  • 0
@Noxter20 jak cię j---e to jedz już teraz, nie rozumiem takiego podejścia skoro wiesz jakie są realia i ci nie pasują. I jak wybuchnie wojna to nigdzie z rodziną nie pojedziesz bo będziesz miał zakaz wyjazdu z kraju jak na Ukrainie. A żona o ile dzieci są poniżej 16 lat, albo opiekuje się kimś chorym, to owszem wyjedzie, ale bez ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Noxter20 i jak kobiety również. Są tylko wyjątki które opisałem wyżej i baba w ciąży. Wszystkie wg mnie zrozumiałe.

A gdzie jechać? No no. tam gdzie byś wyjechał jak by była wojna ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz