Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie, że ruskie trolle kiedy już nie mają posłuchu wśród konfederatów i innych skrajniaków to za cel obrały sobie #przegryw i co chwila są wpisy, że Zelensky zły bo chłopom kazał na wojnie zostać i jakieś naciągane pod to opowieści XD

Zajebistą potęgę sobie sprzymierzyli, nie wiem na jaki efekt liczą poza salwami śmiechu XD
No ale to w końcu ruscy, co się dziwić.

#wojna #ukraina #rosja #heheszki ##!$%@?
Pobierz bizonsky - Rozwala mnie, że ruskie trolle kiedy już nie mają posłuchu wśród konfedera...
źródło: comment_1648664069J22R2qUUBs5p8HJnRpyFKB.jpg
  • 35
@Abu_Hajaar: przecież nie o tym jest wpis czy ktoś napisał prawdę czy nie. A ważniejsze jest pytanie czemu w takiej skali i czemu po miesiącu, czemu w tak niedorzeczny sposób, czemu przekręcając cytowane artykuły i dopisując do nich antyukraińską narrację?

Cytując klasyka: nie wiem, ale się domyślam.

@Mlody_jeczmien: uch-ach, P O T Ę Ż N E ZASIĘGI... wśród samych przegrywów :D idź młody się przejdź czasem gdzieś
@Mlody_jeczmien: To co mówisz w obu komentarzach to tylko dowód na to, że słabo znasz mikrobloga. Nie czuję żeby ktoś mi cokolwiek zabrał, ani żebym wrzeszczał. Argumentuje to o czym piszę po swojemu, ale nie manipulując treściami na które się powołuję w przeciwieństwie do idola którego bronisz. Twoje zarzuty uważam za nieadekwatne, a Twoje zdanie za byle jakie ponieważ z braku konkretów jedyne co potrafisz powiedzieć na korzyść takich wpisów to
To co mówisz w obu komentarzach to tylko dowód na to, że słabo znasz mikrobloga.


@bizonsky: Może, nie spędzam tu całego życia. Nie jestem aż takim przegrywem.

Nie czuję żeby ktoś mi cokolwiek zabrał, ani żebym wrzeszczał


@bizonsky: "uch-ach, P O T Ę Ż N E ZASIĘGI" Można to było napisać normalnie, np. według mnie te zasięgi są sztuczne i nie mają dużego wpływu na większość czytelników tagu/mikroblogu. Może rzeczywiście
a to Ty podałeś tu plusy jako wyznacznik czegokolwiek


@bizonsky: Nie czegokolwiek tylko popularności, tak jak liczba lajków na fejsie czy liczba wyświetleń na YT jest podobnym wyznacznikiem popularności.

Normalni ludzie nie plusują takich wysrywów


@bizonsky: Ale "normalni" mogą się stać nienormalnymi w pewnych warunkach a nienormalni podejmują decyzje wyborcze, konsumenckie i społeczne.
@Abu_Hajaar: z tego samego powodu z jakiego Putin bierze poborowych do wojska i wysyła na Ukrainę, dziwnym trafem ci poborowi to tylko mężczyźni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak wygląda świat, mężczyźni walczą, kobiety uciekają.
@Mlody_jeczmien: zupełnie się nie zgadzam z tym o czym piszesz. Odwracasz kota ogonem, ponieważ twoje argumenty nie mają sensu. Jest to częsta taktyka, ale nieskuteczna wobec oponenta dysponującego historią tego co piszesz/mówisz.
W dalszym ciągu stoisz jednoznacznie po stronie osoby z obrazka nie kwestionując w żaden sposób przekazu ani sposobu przekazania zawartych w jego wpisie informacji. Jest to zupełnie rozbieżne z Twoją opinią na temat "rozemocjonowanego" wpisu z mojej strony i
@bizonsky: Trzeba nagłaśniać temat teraz bo Polskie władze pewnie zrobią to samo gdyby coś zaczęło się u nas dziać(zresztą opozycja podobnie z tym pomysłem PO projektu według którego mężczyźni obowiązkowo przechodziliby szkolenie wojskowe a kobiet ochotniczo). Teraz jest czas na naświetlanie patologii na przykładzie Ukrainy bo później może być za późno. Druga sprawa to że Rosja jest agresorem a Putin zbrodniarzem nie czyni z Ukraińców aniołów a z Zełenskiego kandydata do
W dalszym ciągu stoisz jednoznacznie po stronie osoby z obrazka nie kwestionując w żaden sposób przekazu ani sposobu przekazania zawartych w jego wpisie informacji


@bizonsky: Komentuję twój wpis a nie tej osoby, dokładniej to jeden jego wycinek nie związany z treścią obrazka. To, że nie piszę nic na ten temat nie znaczy, że się z tym zgadzam. Popełniasz tu jakiś dziwny błąd logiczny. Jeżeli cię to uszczęśliwi to według mnie chłop
Widze już że jesteś typem który tak będzie odwracał kota w nieskończoność


@bizonsky: Nie żeby coś, ale ty nie odnosisz się bezpośrednio do mojego pierwszego komentarza tylko próbujesz mi wmówić, że popieram gościa z obrazka XD