Wpis z mikrobloga

Heja wykopki. Co myślicie o skuterku elektrycznym blinkeee używany? 3.5/3.9k w Poznaniu. 2019 rocznik niby koło 4/6 k przebiegu. Liczę że stan wizualny i techniczny dobry. Jeżeli nie to oleje temat. Bateria od 800 zł na Ali. W Polsce koło 1500? Typowo do miasta. Chciałem motocykl ale w sumie skuter uzyteczniejszy. Może kiedyś sobie motocykl kupie ale wizja niemal darmowego jeżdżenia po mieście jest zachęcająca. Co myślicie? Ciekawe czy da się odplokowac do 80 km/h. Mam prawko kat.b więc te 50 km/h to trochę mało ale do miasta od biedy da radę. A na korki super sprawa. Co myślicie? Jakieś inne skuterki w dobrej cenie? Chciałbym wydać max 5k to ma się zwrócić xd
#pytanie #transport #motoryzacja #motocykle
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MisPalkis mam rower. Rowerem jest wolniej jak jedziesz gdzieś dalej. Mam 14k km na rowerze. Do kumpla mam 12/14 km i rowerem to już trochę się jedzie. Skuterkiem to tak bym był chwila moment. Rowerem jadę koło 22/25 km/h więc 2x wolniej.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: 12/14km i „scisle centrum”? Dawno w Poznaniu nie bylem, ale odleglosc 12/14km to nie jest scisle centrum. Serio, nie chce niczego udowadniac, ale zrob sam test: pojezdzij tak samochodem, te 45kmh i zobacz jak to wyglada.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: No to sam wyskoczyles z przykladem kumpla mieszkajacego 12/14km zeby uzasadnic, ze rowerem daleko. Nie klei sie ten use case ;) tak czy inaczej: jesli sie podoba, to kup, sprawdz, moze najpierw wynajmij. W mojej ocenie to kiepski pomysl, ale kazdy sam za siebie odpowiada.
  • Odpowiedz
  • 0
@zaczalem_cwiczyc a znasz jakiś model który jeździ 110/120? Bo szukałem i żaden nie łapie się w limit 15km. Japończyki się mieszczą idealnie. Chociaż niektóre widzę że do 110. Kiedyś szukałem junaka 125 ale jako model. Pamiętam że pomarańczowy był xd już ich nie ma bo były na gaźniku. To on 90 jechał max
  • Odpowiedz
  • 0
@MisPalkis zobaczę gdzie teraz znajdę pracę. Rower do 5/10 km max. Później już się człowiek meczy i długo jedzie. A motocykl jako uzupełnienie auta do miasta. Albo żeby odwieść dziewczynę a autem się nie tarabanic. Chcoiaz dziwne bo w necie skutery 3kw mają 80km/h max a blinkeee ma 3 kw i 50 max. Dziwne
  • Odpowiedz