Wpis z mikrobloga

@Wisimiwur kolejne scamy które mnie śmieszą to np Producent lodówek beco ma zamiar oddać za darmo 10 lodówek ponieważ wchodzi nowy model a starych zgodnie z przepisami nie może już sprzedać. Napisz pod spodem komentarz lodówka i zostaw like.

Oczywiście pod takimi ogłoszeniami można znaleźć kilka stron z komentarzami "lodówka"
@Wisimiwur: niestety często są napisane tak, że starsi ludzie się nabierają. Mój tata za dużo nie korzysta z internetu, ale też zdarza mu się zobaczyć takie reklamy i nieraz już mi mówił, że czytał o jakiejś super inwestycji, którą reklamował - uwaga - Robert Kubica u Kuby Wojewódzkiego.
@Wisimiwur:

We wrześniu Santander zablokował mi konto w wyniku próby przelewu na Binance. Dzwonię wyjaśnić, a miła pani z obsługi zrobiła mi wykład, żebym uważał na wszelkiego rodzaju wiadomości i telefony od celebrytów naganiających na krypto. Mówiła, że ponad 50% wszystkich oszustw w tamtym czasie to jakiś scam na krypto.
Tzn. że ludzie się na takie gunwa nabierają (pewnie ci, którzy myślą, że 20k to jakaś duża kwota).