Wpis z mikrobloga

Gość co robił grube wałki w piłce nożnej, z jednego kieliszka pił z najwiekszym krętaczem i ustawiaczem meczów w polskiej piłce teraz jest wychwalanym trenerem polskiej reprezentacji z zajebistą pensją a powinien siedzieć w więzieniu.

Nasz kraj to zwykły bantustan.

Życie w polsce jest jak gra komputerowa - zaczynasz kraść, oszukiwać i masz czas na znalezienie takich znajomości zanim Cie przyłapią żeby nic nie mogli Ci zrobić. A nawet jak złapią to co? Jak nakradniesz pare milionów to nawet sie oplaca przesiedzieć te pare lat i potem godnie żyć niż robic w kołchozie na etacie do usranej smierci.

Uczciwość w tym kraju to oznaka frajerstwa.

#mecz #polska #pilkanozna
źródło: comment_1648591757USGf8ZeqZUHVJY9OPwEhM9.jpg
  • 18
@itsover: Tak: Gość miał 711 połączeń do niejakiego Ryszarda F., ps. Fryzjer, mafioza ustawiacza meczów a swego czasu mówił że nie wiedział nawet czym sie jego kolega mafiozo zajmuje xDDD Dobry chłopak był dzień dobry na klatce mówił, handlował breloczkami na meczach a Czesiu do niego dzwonił bo chcial breloczki wszystkim napastnikom zamowic ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@itsover: Ja tam nie dzwonie do mafiozów 711 razy przez 2 lata. Ja nawet tyle nie mam wykonanych ze swoim najlepszym kumplem, podejrzewam że z różowym paskiem tyle nie mam. Wogole nie podejrzane WCALE.
@PancakeV On nie dzwonił do niego 711 razy, Hajto został skazany. Ciągle zmyślasz. Najważniejsze, że prokuratura nie postawiła mu żadnego zarzutu, a dogłębnie badała sprawę. Jednak wolę mieć zaufanie do prokuratury niż do jakiegoś hejtera z wykopu, który nie potrafi nawet poprawnie pisać po polsku.

@MrSzakal to były inne czasy, gdy wyniki sprawdzało się na telegazecie, nie byłeś podłączony do neta tak jak teraz. Dużo rozmawiał z nim o piłce, meczach, ale