Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: ehh, jak czytam takie teksty #!$%@? to tylko źle mi na serduszki się robi, że w wieku około 20 lat tak bardzo dałem się wciągnąć w te jego banialuki. Na szczęście się z korwinozy wyleczyłem, gdy tylko poznałem świat i zrozumiałem, że ten jego pogląd na otaczającą ans rzeczywistość jest uproszczony do bólu oraz przesiąknięty legendarnych chłopskim rozumem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: to też jest dobre:

Barełkowski dociekał natomiast, czy takie poglądy nie zaszkodzą Konfederacji. Korwin-Mikke odpowiedział: - Mam w dupie słupki poparcia. Chcę wpływać na politykę, a nie być sługą ludu, jak prezydent Ukrainy. Większość jest głupia i ja nie będę robił tego, co chce większość.


- Nie można iść do władzy za wszelką cenę - stwierdził Korwin-Mikke. I dodał: - Bardzo chętnie obejmę władzę, mogę być dyktatorem i zobaczy pan,
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Poczekaj chwilę, zaraz wykopowi imbecyle Ci wytłumaczą, co ich bóg miał na myśli i dlaczego, choć nie powiedział tego, co powiedział, to i tak miałby rację, gdyby powiedział to, czego nie powiedział, choć w artykule piszo, że powiedział, bo on, kurna zawsze ma rację ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bolololo00: ja nie mówię tylko o tym co ktoś wkleja na wykopie, mówię o całokształcie #!$%@? i jego infantylnym poglądzie na rzeczywistość, w który mogą wierzyć tylko dzieci lub jacyś zdegenerowani dorośli ludzie. To jest populizm i "chłopski rozum" w wielkim wydaniu. A co do reszty konfabulacji to jest to zbiorowisko zdegenerowanych indywiduów które jedyne co chciało zrobić to dopchać się do koryta co się im niestety udało, a ja oddając
  • Odpowiedz