Wpis z mikrobloga

Mirki coraz bardziej zastanawiam się nad emigracja z UK. Obecnie kończę studia magisterskie i mam prace od wrzesina na 2 lata w bankowości z specjalizacja w open banking i climate change. Jako ze mam dwa lata do nauki języka zastanawiam się nad kolejnym krajem. Z dziewczyna myślimy o Holandii lub Belgii. Jakie kraje polecacie na emigracje? Z dobrym marketem bankowości szczególnie jeżeli chodzi o climate change banking i oczywiście bez Borisa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #emigracja targuje tez #holandia #belgia bo może ktoś był w podobnej sytuacji lub chce podzielić się opiniami o tych krajach.
  • 10
@FantaZy: USA odpada, nie chce sie tam przenosić, zbyt lubie normalna opieke zdrowotna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nad Frankfurtem tez myslalem ale na poczatek myslalem zeby przeniesc sie do jednego z tych dwoch krajow a potem Niemcy na kilka lat
@FantaZy: O tym nie myślałem. Jeszcze jakieś ciekawe miejsca polecisz? Bo wiem ze Amsterdam jest centrum finansowym wirc to mój top 1. Ale chciałbym wybrać do końca roku żeby zacząć uczyć się języka. Francja tez brzmi ciekawie nie powiem
@Secretariat: w Europie to już chyba więcej centrów finansowych nie ma. Może ew. coś w Berlinie albo Madrycie ale to już pewnie jakaś druga liga.
Jak dla mnie Frankfurt nr 1, Amsterdam 2, Paryż 3.

Aha, na pewno w Szwajcarii też by się coś znalazło...