Wpis z mikrobloga

@Fidel1 działki były przecież prywatne xD to dawne wąskie pasy pól zabudowane teraz szeregowcami.
Węzeł przesiadkowy xD mówiłem zosbcz na gmaps jak to wygląda a ty proponujesz godzinną wycieczkę po osiedlach a potem przesiadka jeszcze xD
Starczy mi tego Korwin owego matrixa. Zawołaj za 10 lat jak znikną pryszcze i z tego wyrośniesz
@xqwzyts

działki były przecież prywatne xD

Większość bloków powstaje na terenach sprzedanych przez miasta.

Węzeł przesiadkowy xD mówiłem zosbcz na gmaps jak to wygląda a ty proponujesz godzinną wycieczkę po osiedlach a potem przesiadka jeszcze xD

I gdzie widzisz problem?

Starczy mi tego Korwin owego matrixa

Czad.

Zawołaj za 10 lat jak znikną pryszcze i z tego wyrośniesz

Super, jak ograniczonym trzeba być żeby coś takiego wymyślić?
@xqwzyts
No dopiero co płakałeś że mamy kult auta zamiast jeździć komunikacją
Mamy kult auta, a miasta przez lata miały gdzieś komunikację zbiorową.

Dziwsiz się że ktoś woli pojechać door2door autem choćby miał odstać w korku niż wlec się autobusem przez osiedla i potem jeszcze z przesiadką?

To będziesz jeszcze dłużej stał w korkach, coraz więcej ludzi chce mieszkać w Warszawie i będą większe korki.
@kleopatrixx:

Nam zaś pozostaje tylko śmiać się patrząc na to widowisko, nie można bowiem nie śmiać się widząc, jak człowiek walczy z własną fantazją, rozbija własne wymysły i zarazem gorąco zapewnia, że uderza w przeciwnika.


jak ludzie o lewicowych poglądach mówią że coś jest prawem człowieka, to chodzi im o to, że system powinien być skonstruowany tak, by każdy miał do tego dostęp
@Fidel1: Cała moja rodzina budował domy własnymi rękoma po pracy, przez 5 lat, kupowali małe tanie działki i w #!$%@? pustaków, elewacje kładli po 6 latach od wprowadzenia się. Wspólnymi siłami. Ja jestem leniem kupiłem na kredyt. Nie chce mi się #!$%@? na budowie, ale jak nazwać kogoś kto czyjaś prace chce za darmo mieć?