Wpis z mikrobloga

KitchenAid


@NygusII: to kruszenie lodu tak podbiaj cenę? znajomi mająblendery za 150-200zł i na tym lecą z mrozonymi owocami, ale kostki lody rozumiem podbijaja cene wielokrotnie :(
@Wirtuoz: używałem tego co dodałeś, https://www.it-shop24.pl/pl/p/Blender-kielichowy-Tefal-Perfect-Mix-BL811D38/3298?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=6ba41160-cc44-06fd-675d-ce092538188e

Głośny, solidny, ciężki kielich i łatwy do mycia. Ale jeśli myślałeś kiedyś o jakiś robocie typu thermomix lub jakiś lidlomix, to właśnie takim robotem go zastąpiłem i jest jeszcze lepiej, tylko inna półka cenowa i szersze zastosowanie.
@Wirtuoz: Ja od siebie polecam nutribullet , mega łatwo się je czyści , sam blender też jest dobry i bez awaryjny. Ale nie wiem czy lód może kruszyć bo nigdy tego nie robiłem.
@Wirtuoz: ja zawsze korzystałem z ręcznego, żyrafy i uważam że jest bardziej uniwersalny. Co prawda lodu nie kruszę bo używam tych z niższej półki ale tak to działa i nie jesteś ograniczony co do wielkości pojemnika, i zupę se zmielisz i naleśniki zrobisz