Wpis z mikrobloga

@sinuh
Sprawdzanie certyfikatu covidowego: stop segregacji, nie oddamy swojej wolności, jakim prawem ktoś ma wiedzieć czy jestem szczepiony
Sprawdzanie religii: a można, jak najbardziej jeszcze jak!
  • Odpowiedz
@sinuh: zajebiście! Założyłbym sklep ze sfermentowanymi wyrobami mącznymi z wynajęciem miejsca w piecu na 30 minut w cenie. Oczywiście, tylko dla ateistów.
  • Odpowiedz
@sinuh: A może tak na odwrót, likwidujemy dotacje z Państwa dla kościoła, i ateista płaci za Chleb 1zł a katolik 10 zł, z czego 9zł idzie na kościół? To byłby dopiero test, jak silna jest wiara.
  • Odpowiedz
@Jade: Co tak mało? Skoro sami 1000% proponują?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmiejemy się z Żydów ale nasi katole nie są lepsi od ortodoksów. Taka sama choroba, tylko nasi na szczęście nie mają tyle praw i możliwości.
  • Odpowiedz
@sinuh a dlaczego to katole mają płacić mniej skoro w ich religii jest dzielenie się z innymi?xD ateiści 1 zł za chlebek a katole 10 zyla na socjale dla bliźnich i pałace dla czarnej mafii. Tak wiem, złapałem bajta ale w---w z rana niesamowity (ʘʘ)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
w Niemczech, jeżeli nie płacisz "podatku kościelnego" to płacisz (w tej samej wysokości) podatek solidarnościowy, który idzie na odbudowę byłego DDR.


@helga-von-klusken: Lepsze to niż utrzymywanie kasty w kieckach.
  • Odpowiedz
@sinuh religijny vat... ciekawy temat, może by tak opodatkować kościół? ( ͡º ͜ʖ͡º) ksiądz musi mieć działalność gospodarczą i się rozliczać? Brzmi uczciwie.
  • Odpowiedz
@unfolding: Tak jest nie tylko w Niemczech ( ͡° ͜ʖ ͡°) i paradoksalnie osoby wierzące są bardziej zaangażowane w utrzymanie kościołów co przekłada się na ich ogólny stan.
  • Odpowiedz