Wpis z mikrobloga

Ja przestałem przepuszczać nawet w drzwiach, po prostu z 15 lat temu zauważyłem, ze ani #!$%@? jedna nie podziękuje, to uznałem, ze nie doceni gestu. O ile szybciej człowiek może wejść, zamiast czekać na księżniczki (wpuszczam nadal żonę, kobiety w rodzinie i bliskie znajome). Wam tez polecam, księżniczki oczekują padania do stup, wiec się #!$%@? przeliczą
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: znając życie ciągnie rękę kobiety do góry i na siłę obraca dłoń, żeby pocałować, bo nieuk nie wie, że to kobieta decyduje, czy chce być pocałowana w rękę! Tak, dokładnie tak, jak kobieta poda dłoń pionowo to chce normalnie się przywitać, a jak poda poziomo wierzchem dłoni do góry to znaczy, że chce mieć pocałowaną dłoń. Widziałem parę razy w życiu (ostatnio 8 marca) takich dżentelmenuf, co na siłę
  • Odpowiedz
Ja przestałem przepuszczać nawet w drzwiach, po prostu z 15 lat temu zauważyłem, ze ani #!$%@? jedna nie podziękuje, to uznałem, ze nie doceni gestu.


@Cygan_Wojtus Ja zawsze dziękuję, bo to bardzo miły gest. Sama też facetom otwieram jak coś np. niosą, oferuję przepuszczenie w kolejce do kasy albo pomagam podnieść z ziemi jak im coś upadnie. Takie rzeczy robisz dla siebie głównie, nie oczekując wdzięczności. A jak ktoś podziękuje to
  • Odpowiedz