Wpis z mikrobloga

Nieźle niektóre osoby pocą się aby odnaleść buga a tu cyk okazuje się ficzer. Mam swoje dwa ulubione typy " pacz CP to gówno bo nawet tekstury silnika nie zrobili a GTA to ma " - a gość pokazuje bagażnik z przodu bo auto miało silnik z tyłu. Drugi bug ktory jest ficzerem " co za badziew wzywam samochod a ten mi ucieka nawet tego nie potrafią ogarnąć" - a w menu wzywania jest opis że to wersja beta ( w grze a nie gry) i producent systemu wzywania aut nie bierze odpowiedzialności. W żadnej grze nie widzialem tak fajnego ficzera....
#cyberpunk2077
  • 11
@Pawcio_cukierek: I jak tam fanboye? XD cipek został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w
@Faitameet: z reguły myśle ze żartujesz jak piszesz jaka ta gra jest fajna :) Widzę że ten błazen Fanboju wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi wyszło że z dzieciakami. Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb Dlaczego? Bo twoja morda mi się