Wpis z mikrobloga

#zdrowie #medycyna #cukrzyca
Zrobiłem sobie podstawowe badania. Glukoza wyszła mi na czczo 113, norma 99 jest. Odżywiam się w miarę zdrowo, chodzę regularnie na siłkę, jeżdżę rowerem i gram w piłkę. Czyli to co polecają jak czytam żeby obniżyć poziom. Ulany oczywiście nie jestem. Zrobiłem badania, bo od jakiegoś pol roku czuje czasami zmęczenie i wzmożone pragnienie w ciągu dnia. Jutro idę do lekarza z wynikami i co tabletki jakieś dostanę czy co? Jesczze krwinki czerwone wyszły 6,24 a norma 4.5-5.5 a to nie wiem co może oznaczać
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hfishman1: skieruje Ciebie na krzywą cukrową pewnie i jeszcze zleci zrobić badania na insulinę. Możesz mieć za wysoki poziom insuliny i przez to też podwyższony cukier.
  • Odpowiedz
@Hfishman1: przy takim poziomie cukru dostaniesz zalecenie żeby trzymać dietę, sprawdzać cukier i badania co pół roku najpóźniej żeby wiedzieć kiedy wdrożyć farmakologiczną terapię
  • Odpowiedz
@Hfishman1: No tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze tak jest jak wyniki badan wyjdą slabo to potem tlumaczenia "panie ale ja żyje zdrowo, uprawiam sport i odzywiam się zdrowo, nie wiem o co chodzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@userrrr nie twierdzę że mam idealna dietę, ale jeśli przy tym mam mieć podwyższony, to z 80 % ludzi też powinna mieć, bo większość raczej źle się odżywia i brak większego ruchu
  • Odpowiedz