Wpis z mikrobloga

Jeśli macie bombelki to na pewno kojarzycie serię Kicia Kocia. Ukazała się właśnie nowa książka-cegiełka: Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry" w języku ukraińskim. Całkowity dochód ze sprzedaży przekazany zostanie Polskiej Akcji Humanitarnej na wsparcie uchodźców z Ukrainy. Książka do kupienia w EMPIK

#ukraina #wojna #uchodzcyzukrainy #pah #pomagajzwykopem #kiciakocia #empik #ksiazki #dzieci
ksaler - Jeśli macie bombelki to na pewno kojarzycie serię Kicia Kocia. Ukazała się w...

źródło: comment_1648459070KX2y2uLp5fkgWYNxlnRJlu.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myślałem że nie ma brzydszej postaci z bajek niż "Mysia", a tu wchodzi "Kicia Kicia", cała na biało... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fizzly: stary Kicia to jest lux, obczaj postać Packa z tej książki xD
  • Odpowiedz
@antek_akrobata: ponoć takie rysunki to specjalnie pod dzieci 2-4, gdzie kontury muszą być wyraźne + kolory jaskrawe, żeby przykuć uwagę, ale tutaj to już przesadzili, wygląda jakby dziecko napaćkało farbkami te obrazki.
  • Odpowiedz
Mam pytanie - po jaką cholerę nazwali główną postać dwuczłonowym imieniem? Czytając tę bajkę dziecku czułem się idiotycznie i po prostu pomijałem drugi człon. Brzmi nienaturalnie.


@NoMercyIncluded: xD nie wiem, zapytaj Anity Głowińskiej

@Fearaneruial: nie wiem niestety
  • Odpowiedz
@fizzly: tak, typ wygląda jak zbereźnik narkoman xD


@ksaler tylko marihuanista. Zbereźnik to taki nowy kolega co chciał się bawić w łapanie księżniczek. Nie pamiętam jak się nazywał, ale wygląd typowego pedofila ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz