Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Chcesz być zawsze wołany? Daj plusa tutaj

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_16484586520a99VRvJlROhgVA1Zn3ovv.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga! Z dniem 28.03 pokonaliśmy koronawirusa.

PROSZĘ PAŃSTWA, NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ!

W związku z powyższym i mniejszym zainteresowaniem postaram się updatować excela codziennie, a wykop raz na jakiś czas, może 2 razy w tygodniu, może raz. Will see. Możęcie zagłosować poniżej.
  • Odpowiedz
@taior3: Ah pamiętam jak ten rok temu czy na jesień 2020 wszyscy jak jeden mąż siadali do wykopu i czekali na nowe dane od MZ i robili memy. Piękne to były czasy, teraz tag umrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@taior3: Dzięki za wszystkie statystyki, ale mógłbyś jeszcze przez 2 dni normalnie wrzucić, aby było wiadomo jak wygląda ilość testów przy braku kwarantanny wjazdowej, normalnej kwarantanny i izolacji.

Podobno tylko lekarze mają dawać zlecenia, ale przy normalnym l4 sporo osób i tak sobie odpuści testy. (I dobrze - w końcu będzie normalnie)
  • Odpowiedz
Panie @taior3, przypominam, że pandemia kończy się w czwartek, więc coś szybciej z tymi kolorami trzeba :)

BTW, mimo, że przez ostatnie miesiące obijałem się covidowo, to #liczymylockdown dalej mam w obserwowanych i zaglądam tu i gratuluję wytrwałości.
  • Odpowiedz