Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@onmatopeja: jak byś mógł, to wrzuć więcej detali. Cieszę się z wyroku, z drugiej strony nie jedną zarzutke widziałem a dodatkowe info pomogło by innym w podobnej sytuacji.
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Wogóle gratuluje wyniku. Fajnie przeczytać taką dobrą wiadomość. Chociaż fakt zakończenia pandemicznego faszyzmu w dniu dzisiejszym jest dla mnie największą satysfakcją. <3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@onmatopeja:

byłem, mówiłem, powoływałem się na 4 różne niezgodności związane z rozporządzeniem

Na rozprawie byłeś w masce?
  • Odpowiedz
@onmatopeja: z ciekawości - w sądzie kazali założyć maseczkę? Chyba, że dokładnie dzisiaj miałeś rozprawę i akurat zdjęli „nakaz” xD

Zawsze mnie to śmieszyło, że ktoś szedł na rozprawę o brak maseczki i na wejściu kazali mu zakładać maseczkę. A jeszcze lepiej jak to nie pierwsza rozprawa o takim charakterze tej osoby i mając uniewinnienie z podobnej sprawy, każą jej na wejściu maskę zakładać xD
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Pewnie zostałeś uniewinniony ze względu na depenalizację zarzucanego ci czynu; stosownie do art. 2 § 1 kw.

Ja mam rozprawę apelacyjną 13 kwietnia i też pewnie z tego powodu będę uniewinniony.

Wychodzi na to, że można już było spokojnie nie nosić masek od roku. Wystarczyło maksymalnie opóźniać postępowanie do momentu zmiany prawa. Ja mam rozprawę za czyn z 20 marca 2021 r. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz