Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki, na co w końcu iść do jasnej anielki? robię już kolejny rok gap yeara i nie wiem czy zarządzanie, czy infa, czy lek. Z matmy i angielsku coś tam kumam, więc na luzie na infę i na zarządzanie bym się dostał, ale na lek to jeszcze biolke by się przydało. Nie wiem na co się zdecydować. Z tych 3 najbardziej bym szedł na lek, ale nie widzi mi się gnić tyle lat na studiach + potem jakieś staże i inne rezydentury, a nie daj boże nie pójdzie matura i może będe jeszcze kredyt brać na niestacjo XD no i nie chce mi się robić z ludźmi za bardzo w sumie, wolałbym zdalnie, więc tu IT przemawia. Z drugiej strony nie lubię programowania, a tego na studiach od #!$%@? i niby w IT nie trzeba programować, to coś tam jednak trzeba umieć. Interesowałby mnie Scrummaster/PM, może HR nawet, więc tu fajnie jakby zarządzanie bardziej wjechało. Ale niby po IT też można być tymi dwoma, więc w sumie IT wygrywa. Echhh. Pomóóóóóóóóóóóóóżcie #studbaza #pracait #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6240d7e49df1c36994524bd7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z perspektywy czasu trochę mnie bawi takie dywagowanie bajdurzenie xD zamiast faktycznej weryfikacji co Ci idzie sprawnie i sprawia przyjemność to myślenie o przedmiotach szkolnych, maturkach, i co niby w takiej pracy się robi xD
  • Odpowiedz
Po co studia do HR-u jak tam tylko się pytasz jakim zwierzęciem kandydaci chcą być, a z technicznych rzeczy to jedyne co trzeba umieć to ustawić bota na linkedinie.
Do IT studia też nie są konieczne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co obserwuję najwięcej ludzi żałuje, że poszło na medycynę. O ile nie jesteś pewien to nie wiem czy jest to tego warte - czekałoby Cię jeszcze 15-20 lat edukacji od dzisiaj zanim zacząłbyś normalną pracę w zawodzie za normalne pieniądze. Nie wiem też co masz na myśli, że nie lubisz programowania, może po prostu nie wiesz co to jest programowanie. Jest mnóstwo branży i specjalizacji oraz tak samo
  • Odpowiedz
  • 0
Jak chcesz iść w IT to przemysl czy na pewno chcesz się pchać na studia xd Ja osobiście żałuję ze studiuje dziennie. Studia jedyne co mi dały to to że dostałem się na fajny staż w it. Jak juz chcesz to tylko na zaoczne i pchaj sie do pracy jak najszybciej
  • Odpowiedz