Wpis z mikrobloga

Ktoś wyśmiewa chorobę:
wykopki: hehee no smiesznie co will cuck ma kija w dupie

ktoś pisze o brzydkich m0rdach 160cm przegrywów:
wykopki: no beka w c--j jaki mam niby wplyw na swoja morde i wzrost

taki wasz obraz barany, a ten klaun host nie powinien już nigdy pracy w prowadzeniu czegokolwiek znaleźć, ciekawe czy tak samo smieszkowalby na przyklad z ludzi podczas chemioterapii, czy jednak już rak to takie nacisniecie na odcisk
  • Odpowiedz
@zgredinho: No można się w-----ć jak ktoś sobie żartuje z twojej żony publicznie. Weźmy na poprawkę to, że żart nie był aż tak mocny, odrobina dystansu do siebie jeszcze nikogo nie zabiła, zwłaszcza gdy żart wypowiada sławny zawodowy komik. Druga sprawa jest taka że jeśli faktycznie czujesz się urażony w takiej sytuacji, to zwyczajnie, ostentacyjnie, opuszczasz miejsce. Co na pewno nie pozostałoby bez komentarza i zaznaczyło, że granica została przekroczona.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
współczuję, ale powiedz co jest lepsze zrozumienie, akceptacja i traktowanie osoby chorej jak każdej innej czy ignorowanie, zakłopotanie i obgadywanie za plecami?

@zgredinho: Zamknięcie mordy, po prostu. O takich rzeczach mogę porozmawiać ze znajomą osobą, jeśli mam na to ochotę. Nie mam ochoty na słuchanie żartów o moim stanie włosów. Nie mam nic przeciwko, jeśli ktoś zauważy i zapyta jak człowiek, ale byłoby mi zwyczajnie przykro, gdyby ktoś z tego
  • Odpowiedz
@zgredinho: żart był nieodpowiedni do okazji po prostu, to gala nagród filmowych a nie roast Smitha. Co więcej pewnie chłop nawet tego żartu sam nie wymyślił, tylko przeszedł on przez kilka osób wewnętrznie a on tylko dostał do przeczytania. Tym gorzej to świadczy o całej ceremonii.
  • Odpowiedz
To tak jakby na gali siedział jakiś ukraiński reżyser i by dostał jakąś nagrodę to ktoś by dał żart, że teraz w jego kraju jest tyle zniszczeń, że nie wiadomo gdzie kręcić pianistę 2...


@GrochenMochen: Wyobraziłem to sobie i zgniłem... XD
  • Odpowiedz