Wpis z mikrobloga

Siema mircy, dzisiaj chyba nie było na #rower a poszukałem tyle co przez googla i mam pytanie podsumowujące:
jaka oponka do #szosa dla grubasa 105kilo żeby nie było problemów z przebijaniem?
Do tej pory jeździłem na fabrycznych z gianta defy ale w końcu dokonały żywota i mam następujące propozycje:
- Continental GP4000S II
- Vittoria Rubino pro g+
- Bontrager AW3 Hard-Case Lite
- coś innego w budżecie do maksymalnie max 200pln/sztuka

Nie jeżdżę jakoś super mega dużo, ale coś tam nakręci się przez rok, tak że liczę na Was ;]
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sherkhaan: GP4000 super opony ale już niedostępne, chyba że masz od kogoś kto kupił i nie założył. Sam bym sobie jeszcze jeden komplet sprawił jakby można było gdzieś kupić tanio (raczej tylko jak tanio bo GP5000 kupiłem już za ok. 170zł)
pirelli p zero 4s


@s---k: maksymalne max to 200 i ani złotówki więcej :P
@juhas99: faktycznie nie zauważyłem że GP4000 już nie ma, a te 5000 to faktycznie nowsze lepsze?

tak ogólnie to nie dodałem że oprócz samego asfaltu różnej jakości to fajnie jakby się nadały na szutry w niewielkim stopniu ;]
@sherkhaan: a jak się zapatrujesz na kwestię szerokich opon (28-32mm) i systemu bezdętkowego?

Bo pierwsza poprawia komfort dla ważących więcej, a druga sprawia, że nawet nie zauważasz, że się opona przebiła ;)
@ujdzie: kupiłem sobie błotniczki ostatnio i ledwo ledwo na obecnych 25 się mieszczą, a do komfortu już przywykłem xD, bezdętkowe jakoś mnie nie przekonują no nie chcę się w mieszkaniu babrać a to podobno bywa brudogenne.. co innego jak sie domu dorobię ;)