Wpis z mikrobloga

Z polecaniami to bywa różnie, wszyscy mówili Mario Oddysey - kupiłem i się odbiłem. Podchodziłem kilka razy i ni uja. Aż zaskoczyłem i też twierdzę że zajebiste ale... Jak bym się nie zaparł spróbować kilka razy to twierdził bym że dupa a nie fajna gra. Nabiłem już ok 70godz i chyba czas powoli kończyć, Luigi 3 czeka, mam nadzieję że mi też podejdzie ;)
@Issac: spoko, ale mnie odrzuca styl wizualny chińskich bajek ¯\_(ツ)_/¯

@Exxan: @LuckyLuke_2776: w sumie wybór OLEDa padł z prostych przyczyn - biała wersja jest dla mnie ładniejsza, kwestia samego wyświetlacza mi różnicy nie robi, bo i tak zamierzam grać na TV. Ot, próżny jestem i dopłaciłem do wyglądu xD

@LuckyLuke_2776: @steemm: no Odyssey też za mną chodzi, także kto wie, która gra będzie pierwsza.

@zybyzy: a
@steemm: @BraslNRG: a w kolekcję Super Mario 3D All-Stars graliście? Na początek sobie odpuścić i lepiej ograć nowsze Mario w 3D? A do tych tytułów wrócić po jakimś czasie, jak się ewentualnie odpocznie od Mario? Zaznaczam, że nie mam tak, że jak zagram w nowszą odsłonę jakiegoś cyklu, to potem starsze gry wydają mi się przestarzałe i nie potrafię się przy nich bawić.

Myślę nad paper mario i Super Mario
Przeszedłem na 100%. Genialna jest ta gra.


@haxxx: a ile ci zajęło? Bo tak patrząc na HLTB, to nie jest przesadnie długi tytuł.

Najlepsze w co grałem póki do na Switchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@haxxx: a coś jeszcze możesz polecić? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
przede wszystkim 3d World znacznie trudniejszy


@steemm: właśnie z recek Odyssey wynika, że jest łatwa gra, jedynie znalezienie wszystkich znajdziek może przysporzyć kłopotu, ale sama fabuła jest łatwa. Cóż, może to być jednak zaleta, jako próg wejścia w konsolę.