Wpis z mikrobloga

Korzystacie z zakupów dowożonych do domu? U mnie kolejny dzień propsowania #zakupy do domu lub piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj wybrałem Barbora. Korzystam również z dostaw Spar i Everli (Lidl). Do przetestowania mam jeszcze Auchan i chyba Kaufland dowozi w #gdynia Barbora wydaje mi się, że ustawia dosyć wysoko poprzeczkę. Na tle dużych marketów mogą gorzej wypadać z dostępnością asortymentu, ale zobaczymy. Polecam, nie płacą mi za to, chociaż dzisiaj dostałem upominek w postaci batonika ( ͡ ͜ʖ ͡) #propsy #czujedobrzeczlowiek
ecco - Korzystacie z zakupów dowożonych do domu? U mnie kolejny dzień propsowania #za...

źródło: comment_1648379016KUROBQSWQ3ym83ZzrzXHSx.jpg

Pobierz

Korzystacie?

  • Tak 34.0% (17)
  • Nie 52.0% (26)
  • Planuję wypróbować 6.0% (3)
  • U mnie nie ma 8.0% (4)

Oddanych głosów: 50

  • 14
@ecco: Ja nie korzystam, nie ma czegoś takiego u mnie, ale kiedyś byłem u taty znajomego i akurat tam jeździ jeden facet z takim sklepem na kółkach. Ceny miał wyrąbane w kosmos, a i tak jak byłeś na końcu jego trasy to miał pustki w zaopatrzeniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ecco: Jak mieszkałem w Gdańsku to korzystałem z Tesco coś pięknego odkąd mieszkam w Gdyni nie korzystam bo nic do mnie nie dowozi :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ecco: Ooo dziala ale Spar trochę drogi, niedaleko mnie też widziałem Barbore więc może do mnie też dowiozą. Chyba będę musiał do tego wrócić bo zrezygnowałem z cateringu a na zakupy za dużo czasu Idzie.
@DarkZizi: dokładnie, wbrew pozorom sporo czasu idzie, nawet jeśli zoptymalizuje się zakupy do 3-4 dużych zakupów w miesiącu. Już nie mówię o ludziach, którzy co 2 dni są w sklepie, bo coś tam trzeba dokupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DarkZizi: z tym u mnie trudniej, bo mam wyszukane potrzeby, że tak to wyrażę ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi mi po głowie zatrudnienie babci z dołu do wsparcia w zakresie przygotowywania posiłków, ale to taki plan na przyszłość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ecco: jedyne czego kiedykolwiek nie mogłem znaleźć w barborze to wołowina w różnej formie, ale ogólnie są dobrze zaopatrzeni. Zamawiam jakoś co 2 tygodnie od pół roku i sobie chwalę. Warto obserwować na fb bo wrzucają promki i kody rabatowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ecco: Jak mieszkałem w Gdańsku to korzystałem z Tesco coś pięknego odkąd mieszkam w Gdyni nie korzystam bo nic do mnie nie dowozi :(

@DarkZizi: nie sprawdzałeś nawet a mówisz że nic nie dowozi, typowy wykopek. Pewnie nawet Auchana masz.
@Marshall1337: skąd w Tobie tyle jadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za hinta z promkami na fb, już podsunąłem lubej info ( ͡° ͜ʖ ͡°) Faktem jest, że ze świeżym mięsem u nich słabo. Indyka mi 2 razy nie dowieźli mimo że zamówiłem xD Spar ma tutaj przewagę, że dzwonią, gdy czegoś nie ma u nich i pytają na co zamienić.