Wpis z mikrobloga

Pytałem ostatnio o porównanie 2x1660Ti/Super vs 3060Ti Non-LHR

Niestety przeszacowałem swoje możliwości i nie doceniłem scalperów, nie kupiłem 3060Ti w cenie którą założyłem

Za to w cenie 3060Ti (nowy LHR, lub Non-LHR z rynku wtórnego) kupiłem 3 1660Ti/Super xD

Testowe podłączenie i ~30Mh/s przy 70W na pierwszym lepszym OC z neta bez dopieszczania, jestem zadowolony. Docelowo w tej koparce chcę 12 kart

Teraz poluję na 3060Ti, ale FE w MSRP co będzie niezłym wyzwaniem ( )

#kartygraficzne #mining #btc #etherum #kryptowaluty #komputery #pcmasterrace #inwestycje #pieniadze @Czapelek: @wariacik3090: @malalon:
Pobierz Atreyu - Pytałem ostatnio o porównanie 2x1660Ti/Super vs 3060Ti Non-LHR

Niestety p...
źródło: comment_1648311007qJmayJWczCSCztwbWEJwfF.jpg
  • 7
@cranberry250: wiadomo że więcej, ale daje to jakimś tam pogląd jak chodzi o efektywność

30Mh/s przy 70W, wcześniej miałem tam Titana XP (vel 1080Ti) i na czysto robił 37Mh/s przy 225W a po mocnym skręceniu 33Mh/s przy 170W generując dużo więcej ciepła i hałasu

Te 1660Ti/Super przy drogim prądzie są w tym momencie jednym z bardziej opłacalnych wyborów
@dwal: głównie dla funu, aczkolwiek wierzę że PoS na ETH wcale nie zakończy kopania i raczej traktuję go jako okazję

Część górników się wyprzeda (tanie karty), część przejdzie na inne coiny (większa trudność wydobycia, ale i większe zainteresowanie = większa cena).

Kopię już od jakiegoś czasu, nie #!$%@? co miesiąc, a stackuję czekając na ATH więc długotereminowo nie będę na niczym stratny. A jak będę, to YOLO