Wpis z mikrobloga

Ej prawaki co się stało ze wszystkimi waszymi autorytetami ?

Przez lata oglądałem na wypoku poważne analizy Paula Josepha Watsona, Tuckera oraz innych takich którzy są proud, że są white. Po czym nagle w ogóle ich tu nie widzę. O co tutaj chodzi ?

Na wypadek, gdybyście nie byli na czasie ze stonetossem, pomagam wam i zamieszczam najnowszy śmieszny obrazek od waszego ulubionego twórcy.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #ukraina #wojna
Kjedne - Ej prawaki co się stało ze wszystkimi waszymi autorytetami ?

Przez lata o...

źródło: comment_16483066000zOP1hTkDaFJo6joBj0QGK.jpg

Pobierz
  • 55
@Kjedne:

Ej prawaki co się stało ze wszystkimi waszymi autorytetami ?


Widzisz, kuce i bieda alt-righty rzeczywiście są w #!$%@? pozycji, ale są dwa/trzy wyjątki w skrajnej prawakosferze:

- legitymizm, no bo to tylko dwie walczące republiki, albo walka grekokatolików z schizmatykami, obcymi Europejczykom,
- trzeciodrogizm, faye'izm i identytaryzm, no bo Ukraińcy mają prawo do swojej tożsamości i suwerenności własnego kraju dla ich narodu, a Azow i Mykoła Sciborski baza,
-
Na wypadek, gdybyście nie byli na czasie ze stonetossem, pomagam wam i zamieszczam najnowszy śmieszny obrazek od waszego ulubionego twórcy.


@Kjedne:

W sumie nie wiem czemu oni się przejmują. W końcu nie przeszkadzało im postowanie stonetossa nawet jeśli się im wskazało na jego "dzieła" wspierające denializm masowych mordów w obozach koncentracyjnych. Wrzucenie takiego obrazka w odpowiedzi na jakiś "jadący po tęczowych lewakach" kończyło się masą minusów bez jakiejkolwiek odpowiedzi w moim
W sumie nie wiem czemu oni się przejmują. W końcu nie przeszkadzało im postowanie stonetossa nawet jeśli się im wskazało na jego "dzieła" wspierające denializm masowych mordów w obozach koncentracyjnych. Wrzucenie takiego obrazka w odpowiedzi na jakiś "jadący po tęczowych lewakach" kończyło się masą minusów bez jakiejkolwiek odpowiedzi w moim przypadku zazwyczaj. Doprawdy interesująca reakcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sinity: Tu jest pies pogrzebany, bo nikt się
@BayzedMan:

Swoją drogą to szkoda że nie ma tu skrajnej prawicy z prawdziwego zdarzenia, która nie wstydzi się pisać co naprawdę myśli, byłoby śmieszniej. Przykład

Widziałem w tym wątku wiele proukraińskich nastrojów i choć szanuję Ukraińców i uważam, że Putin zachowuje się zbyt agresywnie, chciałbym podzielić się moją opinią na temat tego, dlaczego zwycięstwo Rosji będzie ostatecznie dobre dla mnie, białego Amerykanina.

Do roku 2043 biali nie będą już stanowić większości
@Sinity: To nie magia tylko całkiem logiczny argument który wynika z innych priorytetów.
Silna Ameryka -> Amerykanom żyje się dobrze -> ludzie z innych krajów chcą się tam przeprowadzić -> przemiany demograficzne
Słaba Ameryka -> bieda, smród brud i ubóstwo -> ludzie z innych krajów nie chcą się tam przeprowadzić -> brak przemian demograficznych

Dla ciebie nie ma znaczenia że w kraju jest dużo imigrantów tak długo jak możesz żyć na
Nagle lewicowe media zaczęły pisać o "bohaterskich obrońcach Mariupola z Azowa" Onet nawet napisał artykuł z wypowiedziami typa, który podważał neonazizm Azowa XD


@skitarii: No chyba nie myślisz, że azowcy teraz to ci sami co z 2014 roku xD Tam służą nawet Żydzi.
@skitarii: tyle że "ten typ" od początku wojny w swoich komiksach jak i na Twitterze czepia się tylko strony ukraińskiej... Każdy z RiGCzem wie że batalion Azov to nie fajne ziomki ale w tej chwili to oni bronią swojego miasta a "naziści" z Rosji bombardują miasta, mordują, i niszczą niezależny kraj. Ciekawe czemu znany polityczny artysta czepia się tego a nie najazdu Rosji na Ukrainę.
@Monke: Nie jest tak do końca - zauważ że on mówi dlaczego nie chce imigrantów - uważa że jeśli w Brazylii żyje się gównianie, to w Ameryce po ogromnej imigracji z Brazylii będzie tak samo gównianie.

Oczywiście są i tacy którzy mają obsesje totalną na punkcie rasy, i rzeczywiście woleliby biedę jeśli tylko byłaby to bieda wyłącznie białych.