Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Czyste_Buty: Broń będzie zabezpieczona. Nie jestem nieodpowiedzialny.
@Stulejman_Wspanialy: Obawiam się, że ładownice z przodu mogą krępować moje ruchy podczas schylania się po pierś z kurczaka w promocji.
@Anakee: To już nie jest moja wina, że zwykły Kowalski nie zna prawa. Może takie noszenie broni uświadomi niektórym, że broń w naszym kraju jest legalna.
@Eligo IMO tylko dwupunktowy pas i długi płaszcz. Masz obowiązek nosić w sposób niewidozczny. Zatem zawieszasz wzdłuż jednego boku i nogi. Możesz zabezpieczyć sobie lufę mocując do jednej nogi np taśma na rzep co by nie walic sie karabinkiem w klejnoty. Wg mnie taka metoda sprawdza się najlepiej. Ewentualnie jak mój wujek nisko na plecach.Ale on ma garba więc plaszcz się tak uklada że nic nie widać. Na zakupach w biedrze schowaj
To już nie jest moja wina, że zwykły Kowalski nie zna prawa. Może takie noszenie broni uświadomi niektórym, że broń w naszym kraju jest legalna.


@Eligo: ale tu nie chodzi o brak znajomości prawa. Kowalski ma prawo czuć się zagrożony. Sam nie mam problemów z bronią, ale jakbym zobaczył przeciętnego Mirka z ARem w Żabce to sam bym zadzwonił, żeby go sprawdzili. Bo to nie jest typowe (ale może być legalne).
Na zakupach w biedrze schowaj do szafki na kluczyk przy wejściu- spoko opcja. Tylko musisz mieć mieć monetę 2 PLN.


@jacomelli: chcesz przechowywać broń w szafce w sklepie? Jak ty wyrobiłeś sobie pozwolenie?

@Anakee w ten sposób zabezpieczysz przed dostępem osób trzecich. Wszystko zgodnie z UOBiA.Chyba że masz na myśli że się tam nie zmiesci?