Wpis z mikrobloga

Przestańcie się przed tym bronić. To jedyne rozwiązanie jeśli macie poniżej 180 cm i mikrusa <23 cm. Teraz nie chcecie sie zamieniać w kobiete, ale niemieckie biegaczki w nrd też nie chciały, a po podaniu sterydów w postaci hormonów przez ich związek olimpijski po zakończeniu kariery wolały być już do końca mężczyznami i wychodziły za mąż za kobiety. Kilka dawek estrogenu i zaczniecie przegrywy w końcu myśleć logicznie. Po kilku latach przemiany zaczniecie być w końcu szanowani jako człowiek przez społeczeństwo. Nikt na was złego słowa nie powie bo homofobia. Znajdziecie sobie chłopaka i będziecie szczęśliwi. Założycie onlyfansa i zarobicie krocie na sprzedaży fotek waszych stóp spermiarzom. Zwiedzicie świat. Transmaxxing to jedyna droga.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #lgbt #transseksualizm #ladnetranski #blackpill #rozowepaski #dickpill #wzrost #teczowepaski
c.....w - Przestańcie się przed tym bronić. To jedyne rozwiązanie jeśli macie poniżej...

źródło: comment_1648217757SHodBFpm406hulm8iX5yzm.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: to jest dobre! Ja im doradzałem żeby gejami zostali. Łączyli się w pary, mieszkali razem, razem sobie mogą obciągnąć dając upust swojej frustracji sexualnej. Ale o i wolą nic nie robić bo użalanie się nad sobą to jedyne co potrafią.
  • Odpowiedz
@BigKahunaDick: heh żeby to takie proste było. Rozmawiałem kilka razy z osobami TS i żeby dostać hrt to trzeba przejść naprawdę długą i ciężką drogę. Na pierwszej wizycie dostajesz hormon po którym części osób które miały myśl o zmianie płci nie przychodzą dalej bo to dla nich fetysz .
  • Odpowiedz