Wpis z mikrobloga

Na pc masz wiecej fpsow, a w tej grze glownie chodzi o plynnosc, dlatego pctowa wersja jest lepsza.


@NielegalneKretowisko: w tej grze chodzi o klikanie na atak albo atak specjalny (zależy jaki build w danym runie) i tyle xD 60 FPS jest zdecydowanie wystarczające
@NielegalneKretowisko: o ile jestem skłonny rozumieć, że ludzie mają problem z 30 FPS i widzą różnicę 30 -> 60 FPS, tak nie wierzę, że będzie jakaś wielka różnica pomiędzy 60 FPS, a czymś wyżej. Gra działa dobrze i płynnie. Bez przesady, to jest indyk.

nie wiem, zauważyłem dużą różnicę ocen, więc bezpieczniej zawsze zapytać, jeśli ktoś ma porównanie.


@chinskie_bajki: gol to ogólnie beznadziejne źródło jeśli o oceny chodzi i nie
@Cinkito: No dlatego #!$%@? wiesz i nie pisz opinii skoro nie masz pojecia jaki jest feeling z grania w 144hz albo 240hz. Sam przeskok z 60hz na 144hz jest jak lot na ksiezyc. Mowie tutaj o natywnych hz, a nie 60 klatkach w triple bufferze, czego pewnie tez nie rozumiesz, bo dla wielu to wiedza tajemna.
@NielegalneKretowisko: to znaczy to, że sam nie mam, to nie znaczy, że nie wiem jak to wygląda :D Grałem w gierki na takich PCtach z dobrymi monitorami i o ile w jakichś bardziej wymagających grach to robi jakąś robotę, tak w takim Hadesie to bez przesady. Ale ja to ogólnie nie jestem jakimś purystą graficznym czy FPSowym, nie widzę wielkiej róznicy w grach pomiędzy 30 i 60, a co dopiero wyżej.