Wpis z mikrobloga

To ciężki okres dla potężnego prostaka z Dębicy:

- najpierw napinka na Twitterze, że on jest "normalny" i wybiera się na mecz i boks do Rosji w przededniu wybuchu wojny;
- potem nagranie patologicznego, promującego sebixowe, "gangsterskie" klimaty trailera Gromdy, po którym dostał #!$%@? od TVP, Viaplay, a pewnie również i od Stana, przez co musiał się wycofać z projektu, którego był współtwórcą;
- następnie ultra-#!$%@?, żenująca gala MB Boxing w Koninie (nie polecam oglądać);
- teraz artykuł Jadczaka i jego ucieszona morda na zdjęciu, na którym wita się ze Słowikiem, plus wypranie brudów jego kolegi Grabowskiego.

Kłopoty, kłopoty Borasa!

#kanalsportowy #borek
Wariner - To ciężki okres dla potężnego prostaka z Dębicy:

- najpierw napinka na T...

źródło: comment_1648201555KVcf7Jsm399Ssx5L2qGbZf.jpg

Pobierz
  • 34
@Wariner: Dodałbym, że stał się asłuchalny w misji futbol. To był naprawdę dobry program, 2-3 lata temu. Potrafił sprzedać ciekawe newsy, zaopiniować coś ostro. A teraz zamienia się w takiego starego gawędziarza, który #!$%@? byle #!$%@?ć jak najdłużej. Coś co powinno zająć mu jedno zdanie rozciąga na 10 zdań. Strasznie to męczy i ja, jako człowiek, który przez >3 lata nie przepuścił żadnej misji futbol teraz nie obejrzałem już 3 z
@Wariner: @sikalafou: Wydaje mi się, że to kwestia zmiany czasów, Boras nie potrafi w internety i się nie przystosował zresztą nie tylko on. Kiedyś jak coś #!$%@?łeś, zbiłeś z kimś piątkę albo chlałeś wódę z gangusami to nawet jak Ci ktoś zdjęcie zrobił to nikt się raczej nie dowiedział. Teraz w internecie nic nie ginie, dostęp do informacji jest na wyciągnięcie ręki i wszyscy pseudo mejweni są weryfikowani, że po
@emel1: no, te populizmy szczególnie. Jest to szokujące, że taki Borek który jak dla mnie jest nr1 z tych dziennikarzy następnego pokolenia po Szaranowiczach, Szpakowskich itd, stał się takim rzucającym truizmami i populizmami dziadygą. Nie wierzyłem, że to kiedyś napiszę, ale ci chłopcy z weszło to go kasują merytorycznie dzisiaj.
Może za dużo wziął sobie rzeczy na głowie i nie ma czasu już się dobrze przygotować do programów? Nie wiem.
@sikalafou: @emel1: True. Myślę, że ma to związek zarówno ze względnie łatwym hajsem, jaki przynosi Kanał Sportowy, jak i z poklaskiem i uwielbieniem, które spływają na "mejwenów" ze strony różnych Filipów z Kutna i Mariuszy z Glasgow.

Zresztą nie tylko Boras patrzy na wszystkich z góry i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy - niegdyś bardzo sympatyczny Smoku od jakiegoś czasu też bywa opryskliwy i bucowaty; Stano akurat zawsze był oportunistą
@Wariner: @sikalafou: Borek nigdy nie był jakiś top dziennikarzem. Miał dojścia, żył tym to miał wiedzę. Był niezły dopóki się starał, a teraz właśnie się stał kimś kto jest zadufany w sobie do entej potęgi.

Generalnie nawet wcześniej miał momenty gdzie wpadał na jakiś swój autorski pomysł z obsadą pozycji w reprezentacji i bronił go tak jakby od tego zależało jego życie mimo, że argumenty miał średnie na to, a
@Wariner: te nasze gale bokserskie teraz to jest taki dramat, że aż żal patrzeć. Jakby zebrać wszystkich najlepszych zawodników z polskiego rynku to mogłaby powstać jedna sensowna organizacja, a tak mamy to co mamy, czyli polityka i biznes na pierwszym miejscu, pompowanie rekordów na ogórkach, amatorszczyzna, żenująca jakość sportowa i medialna.
A Łaszczyk 31 letni prospekt, który MARZY o pasku do spodni unii europejskiej w kategorii wagowej, w której na całym
- potem nagranie patologicznego, promującego sebixowe, "gangsterskie" klimaty trailera Gromdy, po którym dostał #!$%@? od TVP, Viaplay, a pewnie również i od Stana, przez co musiał się wycofać z projektu, którego był współtwórcą;


@Wariner: gdiześ można o tym poczytać czy coś? podrzuć no :D
@sikalafou: @emel1:


Zresztą nie tylko Boras patrzy na wszystkich z góry i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy - niegdyś bardzo sympatyczny Smoku od jakiegoś czasu też bywa opryskliwy i bucowaty; Stano akurat zawsze był oportunistą i pyszałkiem, jedynie Pol jako tako jeszcze zachowuje ludzką twarz (ale też nie mam pewności, nie oglądam go zbyt często).

@Wariner:

XDDD widać że nigdy nie pracowałeś z ludźmi
@kaaban: „Trafiłeś” jak na wykopowego psychologa przystało xD.

Od prawie 10 lat pracuję w korpo, od zawsze w zespołach, od kilku lat jako manager, więc oświeć mnie proszę skąd ta diagnoza.