Wpis z mikrobloga

Nadrabiam - odcinek trzeci.

Para 1 - wesele przasne a pewnie chcieli zeby bylo luksusowo (chodzi mi o mental). Polecenie w sline po godzinie i „Przezyj to sam” w akompaniamencie kolegi sebixa w bardzo zlym guscie. W tym zestawieniu mimo wszystko mniej chyba mnie irytuje Kamil, bo od Agi wieje turbo desperacja.
Para 2 - narazie niewiele mozna powiedziec, chyba tylko tyle ze osobno wypadaja najlepiej na tle reszty edycji. Obstawiam raczej rozwod.
Para 3 - Mysle ze mimo wszystko maja podobny background, wiec nie rozumiem zdziwienia ze ich dobrali. U Adama mocno depresyjnie, widac ze raczej nie mial latwego zycia. Patrycja to taka prosta laska, mysle ze bedzie mowic to co mysli, bedzie prawdziwa. Mimo rewelacji na temat Adama i ogolnej niepokojacej otoczki wokol niego obstawiam ze przetrwaja na jakis czas. Mysle ze to moze byc wybuchowa para jak Ruda i Koluszki, ktora mimo wszystko jakis czas ze soba bedzie.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 7
@galicjanin: No oczywiście że wolałaby ładniejszego bo gość to ewentualnie na normictwo się łapie; ale jest dla niej idealny i to przeważy - wsiądzie na ciapciaka i będzie sobie żyła na stanowisku kierowniczym w tym związku; przypomina mi dziewczynę mojego bardzo dobrego kumpla - on jest podobny do tego typa, jego żona decyduje o wszystkim - on nie ma z tym problemu i tutaj tez tak będzie; rob screena