Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Jak ktoś myśli że ruski wykop to jakieś liberalne miejsce, gdzie można posłuchać opinii bardziej inteligentych, europejskich Rosjan to wielkie xD

Założyłem konto i zamieściłem filmik z ruskimi szabrujacymi sklepy komentując słaby poziom zaopatrzenia rosyjskiego wojska to w ciągu sekundy ktoś w komentarzu zawołał moderatora i dostałem bana za publikowanie fejkow.

To tyle jeśli chodzi o rzetelną dyskusje z liberalnymi ruskimi z pikabu.

Nie ma czegoś takiego jak liberalny Rosjanin. Tam wszyscy czują się potęga a chwilowo przegrywają bo cały świat się zmówł, tak im zazdrości ruskiego miru.

99% rosyjskiej inteligencji i elity kraju, które powinny wyznawać europejskie wartości jest takim samym ciemnogrodem jak babushka na głębokiej prowincji

#pikabu #rosja #wojna #ukraina
pablo397 - Jak ktoś myśli że ruski wykop to jakieś liberalne miejsce, gdzie można pos...

źródło: comment_16481066374GVXQ2BDKR4pcpNnxbvsUV.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@pablo397: swoją drogą zastanawia mnie jedna rzecz. Z tego co widzę to wielu rusków ma właśnie opinie że ich kraj taki piękny a wszystko co złe to przez zachód. No ale część z tych osób które tak piszą zapewne sra do dziury w ziemi i nie ma wody w domu i oni serio nie widzą że coś jest nie tak? Ja rozumiem że propaganda itd no ale jednak to jest
  • Odpowiedz
@pablo397: Ich powinno się płotem ogrodzić, niech siedzą i gniją sobie w tej wielkiej rosji. Żadnych wartości, empatia na poziomie kartofla. Wychowałem się nie daleko granicy z rosją i nigdy ruskich nie lubiłem. Swego czasu dużo ich było przyjeżdżali sprzedawać p-------y, wódkę złoto itd. mendy jakich świat nie widział. Mój dziadek też mówił, że z kacapem nigdy nie gadaj i nie pomagaj mu bo Ty pomożesz a on Ci nóż
  • Odpowiedz
@OZIMONSTER to jest pytanie, które zadaje sobie teraz większość ludzi w Polsce. Na to pytanie ogólnie to nie ma odpowiedzi, DLA NAS ona istnieje i jest absurdalnie prosta - ale mimo tego Rosjanie dalej żyją jak żyją. Możliwości jest kilka, najbardziej skłaniam się ku temu, że ten lud od czasów mongolskich nie zaznał wolności, a ich wolumen kulturowy jest od kilkuset lat nastawiony na życie pod butem, więc nie funkcjonują u
  • Odpowiedz
@OZIMONSTER: Widzą, ale większość jest tak zastraszona, że zaczeła wierzyć w to co się wokół nich dzieje. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staję się prawdą etc. Mnie bardziej zastanawiają młodzi ludzie, którzy przecież zwiedzili trochę świata, ciągle siedzieli na instagramie i nagle cisza. Chociaż może też po prostu zastraszeni. A ruskie w zastraszaniu mają conajmniej doktorat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pytanie_o_uber: to jest właśnie Rosja. Nie dziwię się jakims dziadom żyjącym na prowincji, którzy poza państwowa telewizja g---o wiedza o otaczającym ich świecie.

Dziwię się tym wszystkim nowoczesnym, europejskim Rosjanom, którzy często żyją na zachodzie, mają kontakt z Europa i widzą, że wszędzie się lepiej żyje niż w ich ojczyźnie. Zamiast przyznawać otwarcie, że to ich własna wina, że kraj jest jaki jest i gdyby nie surowce naturalne to by
  • Odpowiedz
Jak ktoś myśli że ruski wykop to jakieś liberalne miejsce, gdzie można posłuchać opinii bardziej inteligentych, europejskich Rosjan to wielkie xD


@pablo397: Skoro polski wykop nie jest takim miejscem to czemu ruski miałby taki być? No dobra, może u nas są różne frakcje na portalu i jest pewna różnorodność opinii, ale zwykle jak wejdziesz na główną i do tego poczytasz komentarze to też raczej najlepszej opinii o Polakach nie będziesz
  • Odpowiedz