Wpis z mikrobloga

przyjałem Ukrainke z 8 letnim dzieckiem, powiedziałem, że pomogę jej finansowo i niech przygotuje liste rzeczy, na które będzie potrzebować pieniędze. Dostalem coś takiego. Pytam się czemu wyżywienie małego Dimy 2 tys. zł skoro już osobno 600zł obiady. A ona mowi ze Dimuś codziennie je mango po 30zł sztuka. Czy to nie jest już przesada?

#ukraina #rosja #dzieci
mcsQ - przyjałem Ukrainke z 8 letnim dzieckiem, powiedziałem, że pomogę jej finansowo...

źródło: comment_1648045900qe11oSkjAypZtKlnVudBXQ.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@mcsQ: Jezu jacy te wykopki to są nieustraszeni obrońcy ukrainy. Oczywista, zabawna zarzutka z akcji borubara, a najbardziej plusowane wpisy to ból dupy i Sherlock Holmes, który rozgryzł, że to zarzutka. No nie mogę
  • Odpowiedz
@mcsQ: Czy naprawdę mamy tu setki ounc na wykopkach?!? Ja mam u siebie Ukrainkę z 2-latką i jak jesteśmy na zakupach to zawsze chce płacić za siebie. A pierwsze jej słowa jak do nas ją przywieźli to były - "ona nie wie co teraz, nie wie jak ma się zachować, nigdy nie była w takiej sytuacji...". Na co odpowiedzieliśmy jej, że my też nie i jakoś to będzie, a ma zachowywać
  • Odpowiedz