Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
90 298 + 31 + 6 = 90 335

Wczoraj pierwszy raz dłuższa dla mnie trasa po zimie i to na nowym rowerze. Wcześniej miałam za duży na siebie rower i jeździło mi się ciężko. A wczoraj bez większego wysiłku jechałam dość szybko, jak na mnie.
Nogi i tak odpadły, ale było warto. Pogoda była super, a ścieżki przejezdne.

#rowerowyrownik #gdansk #gdynia

Skrypt | Statystyki
Auth - 90 298 + 31 + 6 = 90 335

Wczoraj pierwszy raz dłuższa dla mnie trasa po zimie...

źródło: comment_1648019380oP5mbBPY1QaxR2LdIoaIbC.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zkropkao_Na: jestem za bardzo kaleczna i skłonna do poślizgów, żebym się czuła bezpiecznie na szosie nawet na prostej drodze:p
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: O panie, kiedy na stravę spojrzałem to mi nogi zmiękły :D Ostatnio jechałem tam samochodem i pomyślałem, że kiedyś spróbuję rowerem i że współczuję tym, co muszą... Ataki jeden sobie tam podjazdy 10 razy z rzędu robi (°°
Moja siostra mieszka kilometr od tego miejsca, kiedyś sobie w okolicy pojeżdżę, a potem zajadę do niej w odwiedziny, położę się
  • Odpowiedz
@ikov: Wczoraj też byłem, więc jak wkurzałem kogoś to najmocniej przepraszam. Staram się wyjeżdżać na środek pasa tylko jak mnie na gazetę zaczynają brać, a tak to się trzymam krawężnika blisko.

Jak będziesz wpadał to wołaj, razem pojedziemy ( )

  • Odpowiedz
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer 650m, więc tragedii nie ma, oczywiście na gravelu (połowa przez pola i lasy to chyba drogi gruntowe). Z siostrą to żart, w rodzinie prawie każdy ma rower, ale jeśli weźmiemy wszystkie osoby i zliczymy ich kilometry, to wyjdzie na to, że ja sam w tym roku zrobiłem więcej km niż oni razem przez cały ubiegły :(
  • Odpowiedz