Wpis z mikrobloga

Kolezanka puściła sie z kilkoma facetami w ciagu kilku dni i teraz zaden facet nie chce zaopiekowac sie jej dzieckiem bo nawet nie wie z kim zaszła w ciążę bo balowała. Kto pisze te artykuly normalnie? Jacyś chorzy ludzie...
#p0lka #logikarozowychpaskow #pieklokobiet

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,wychowuje-dziecko-razem-z-przyjaciolka-nie-dlatego-ze-wole-kobiety-ale-wszyscy-mezczyzni-w-naszym-zyciu-to-szuje,10443125,artykul.html
adam-photolive - Kolezanka puściła sie z kilkoma facetami w ciagu kilku dni i teraz z...

źródło: comment_1648016021rxdpNoHg8bCZC8LnXrKwpq.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Nabuhodozur I znów teorie wyssane z palca ... Takie toksyczne żmije najczęściej są z facetami którzy mają niską samoocenę ale jednocześnie są ogarnięci życiowo, tylko tacy potrafią z nimi wytrzymać
  • Odpowiedz
@ziuaxa: ta domena ma wielki potencjał na poczytny portal odkręcający propagandę antymęską, szkoda tylko, że w szkalowaniu i poniżaniu mężczyzn są kliki i pieniążki, a z takiego portalu demaskujacego ściemy i oszczerstwa - pewnie pakiet pozwów.
  • Odpowiedz
@adam-photolive: ja nie chcę nic mówić, ale jeśli wszyscy faceci w waszym życiu okazują się świniami, to znaczy że macie zniszczoną psychikę, bo to nikt inny jak my sami decydujemy jakimi ludźmi się otaczamy. Jeśli cały czas otaczamy się złymi ludźmi, to najwyższa pora na psychoterapię.
  • Odpowiedz
@Ethernit: I ani chwili refleksji że opisany styl życia to po prostu #!$%@? pod przykrywką normalnego życia. Gdyby facet opisał swoją historię #!$%@? po klubach, chlania na umór i w końcu zalania jakieś dziewki, to przecież by go zlinczowały wszystkie przedstawicielki nowoczesnej kobiecości xD
  • Odpowiedz
Miałem sąsiadkę, puszczała się z każdym jak leci. Jej mąż dzień i noc na taryfie, żeby ją i dziecko utrzymać. W końcu się rozwiedli...zgadnij, kto wystąpił w TVN w programie dla kobiet i opowiadał jaki to mężczyzna zły, bo porzucił ją i dziecko?


@Krabowski: Hahaha! Ależ historia, Marku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Psyop (psychological operation) z niemieckim kapitałem, te kolorowe gazetki powinno było się już dawno spalić razem z redakcjami które to produkują


@Phallusimpudicus: A o Żydach nie zapomniałaś?

Jaki niby konkretnie jest cel tej tajnej niemieckiej misji dywersyjnej? Tak konkretnie?
  • Odpowiedz
@adam-photolive: Jest masa kobiet, co mają właśnie takie podejście. Nic dziwnego, że powstają artykuły, które są skierowane głównie do nich. Poza tym to też trollowanie- kompletnie się z tym nie zgadzasz, a i tak tam wszedłeś i podniosłeś statystyki.
  • Odpowiedz