Wpis z mikrobloga

@M_xxx: Gdzie napisałem że zandberg niszczy polskę od 50lat? Wiesz co to przecinek w tekście? Ahh ci młodzi, wykształceni z wielkich ośrodków miejskich, a nawet czytać nie umieją. Może odniesiesz się do reszty? Zatrudnianie ludzi na śmieciówkach, mieszkanie za milion złotych itd?
  • Odpowiedz
Masz na to jakieś statystyki, dowody, czy przyjmujesz wszystko na chłopski rozum szurze?


@Fiber: nie jestem Korwinem, więc nie do mnie z tym chłopskim rozumem, to raczej ten dziadek jest jego mistrzem

Podałem, że in vitro albo surogacja to jedne ze sposobów na to, by pary jednopłciowe mogły wychowywać dzieci, jest jeszcze coś takiego jak adopcja lub przysposobienie małoletniego. Jasnym jest, że in vitro czy surogacja to czynności bardziej skomplikowane. Naucz się czytać ze zrozumieniem( ͡°
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Małżeństwa gejów są bardziej trwałe? No może tak bo przyzwalają na ruchanie na boku, jak masz znajomych gejów to doskonale wiesz że tam jest taki przemiał w ruchaniu że głowa mała xD No fajne fikołki robisz, dawaj badania o tej liczbie dzieci, a nie to że lepiej się w szkole uczą, w co też śmiem wątpić. Dawaj lewaczku nie mogę się doczekać bo na razie to jesteś gaszony jak
  • Odpowiedz
No może tak bo przyzwalają na ruchanie na boku, jak masz znajomych gejów to doskonale wiesz że tam jest taki przemiał w ruchaniu że głowa mała xD


@Fiber: żródło: no #!$%@? mówię ci xddd

No fajne fikołki robisz, dawaj badania o tej liczbie dzieci, a nie to że lepiej się w szkole uczą, w co też śmiem
  • Odpowiedz
Gdzie napisałem że zandberg niszczy polskę od 50lat? Wiesz co to przecinek w tekście?

jak można głosować na bandę komunistów którzy przez 50 lat niszczyli ten kraj


@Fiber: Skoro nie miałeś na myśli Zandeberga, to w takim razie mówiąc o głosowaniu na komunistów miałeś na myśli głosowanie na Komunistyczną Partię Polski.
Otóż znajduje się ona poza sejmem, nie wiem nawet czy gdziekolwiek startuje w wyborach i trudno znaleźć kogokolwiek kto
  • Odpowiedz
Ok czyli dla ciebie żeby to byli komuniści to musi być w nazwie coś z komunizmem?


@Fiber: Gdy mówisz o głosowaniu na komunistów to dosyć logiczne że pierwsze co przychodzi do głowy to Komunistyczna Partia Polski, bo najlepiej pasuje do kreślenia "komuniści".

Zawsze myślałem że po 45 w Polsce rządzili komuniści ale to była Polska Zjednoczona Partia Robotnicza, dzięki że mnie uświadomiłeś.


@Fiber: Ale ty mówisz o głosowaniu
  • Odpowiedz