Wpis z mikrobloga

Czego bardziej boi się /brzydzi typowy zwolennik konfeszurii
Zapraszam do ankiety.

#bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy

Czego najbardziej boi się konfeszur?

  • Kobiet 13.9% (10)
  • Gejów 23.6% (17)
  • Sorosa 4.2% (3)
  • Szczepionek 13.9% (10)
  • Socjalu 5.6% (4)
  • Mydła 38.9% (28)

Oddanych głosów: 72

  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fiber: Czemu piszesz takie brzydkie słowa jak

pedauowi

no i dlaczego miało by się komuś przykro zrobić?

I wreszcie co to jest ta neuropa? nikt mi nie chce odpowiedzieć na to
  • Odpowiedz
Nigdy nie zagłosuje na żanberga i potomków komuchów, nie przekonasz mnie.


@Fiber: popieranie Konfederacji to ciężki przypadek choroby psychicznej, więc tym to powinien zająć się lekarz, a nie jakiś wykopek
  • Odpowiedz
a głosowanie na lewice?


@Fiber: to już o niebo lepiej,
masz tam wśród posłów lewicy, lekarzy, prawników, ekonomistów, przedsiębiorców
A w Konfie kogo masz? xdd
Korwina po filozofii, co nigdy w życiu nie pracował i żyje
  • Odpowiedz
Korwina po filozofii, co nigdy w życiu nie pracował


@Normie_Lurker: Nie chce ci się przeczytać paru zdań z Wikipedii:

W latach 1969–1974 był pracownikiem naukowym – najpierw w Instytucie Transportu Samochodowego, następnie na Uniwersytecie Warszawskim w Zespole Badań nad Informacją i Techniką Podejmowania Decyzji


z gry w brydża utrzymywał się także na studiach). Efektem wysokiego poziomu gry był awans do kadry narodowej. Źródłem dochodów były również w tym czasie honoraria
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: jak dla mnie to mogą być nawet po zawodówce, wykształcenie wyższe nie świadczy o żadnej mądrości, bo prawo, ekonomie może skończyć każdy. Zapomniałeś wspomnieć o Mentzenie bo oczywiście nie wpisuje się to w twoja głupia retorykę. Po drugie tam wyżej masz filmik, chyba ze już zgłosiłeś i usunęli konfiturko, w którym profesor mówi ze w związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo, a często więcej dzieci niż w normalnych XDD
  • Odpowiedz
Nie chce ci się przeczytać paru zdań z Wikipedii:

W latach 1969–1974 był pracownikiem naukowym – najpierw w Instytucie Transportu Samochodowego, następnie na Uniwersytecie Warszawskim w Zespole Badań nad Informacją i Techniką Podejmowania Decyzji


@vrim: PRL to jednak potrafił aktywować zawodowo ludzi.
Dlatego taki bumelant Korwin tak bardzo nienawidzi socjalizmu - musiał w nim
  • Odpowiedz
Nie chce ci się przeczytać paru zdań z Wikipedi


@vrim: ej kucu, a wiesz, że w PRLu to był "obowiązek" pracy i nawet taki bumelant jak Korwin musiał robić coś wartościowego, bo inaczej dojechałoby go państwo( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. a skoro o książkach mowa, to może powiedz coś o tej literaturze, gdzie opisuje jak wychowywać dzieci i tworzyć dobre relacje na linio rodzic- dziecko, a
  • Odpowiedz