Wpis z mikrobloga

@Borysko_88: @Komisarz_Ryba: Nie wiem po co tyle krzyku. Wyraził swoje przekonania.
Należy go zawiesić zgodnie z ustaleniami i ze względu na poparcie aktów przemocy nie odwieszać nawet po zakończeniu konfliktu.

W Polsce też mamy przeciwników PiS jak i jego wielbicieli, tych co oglądają tylko TVP i wierzą we wszystko co tam jest pokazane i tych którzy maja inne spojrzenie.

Nie obraził nikogo, nie wyzwał, po prostu spokojnie powiedział że on
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Franzowaty: O to tyle krzyku, ze ze swoimi przekonaniami to trzeba uważać. Równie dobrze Ty mógłbyś powiedzieć, że według Twoich przekonań, to Adolf dobrze robił mordując Polaków, bo walczył o swoje. Tam też mordują ludzi, zobaczymy na jaką skalę to będzie.
@Komisarz_Ryba: @69guziec: OK skoro chcecie brnąć w temat to proszę powiedźcie mi zatem, w którym momencie wywiadu poparł Putina i to co dzieje się na Ukrainie? ;)
Rozumiem że oglądanie telewizji rosyjskiej i wiara że to co tam pokazują jest bardziej aktualna niż to co znajdziemy w mediach europejskich to chyba nie jest poparcie reżimu, prawda? ;)

No chyba że za poparcie uznaje się obecnie zachowanie milczenia i brak krytyki....
@Komisarz_Ryba: @69guziec: Poszukałem wywiadu i ...

Jestem Rosjaninem i nigdy nie będę krytykował swojego kraju, tak jak Polacy nie narzekają na swój kraj. Liczę jednak, że to wszystko wkrótce się skończy i to mój jedyny komentarz w sprawie wojny. Każdy może mieć takie przekonania, jakie uzna za odpowiednie.

Mam dobre relacje z pracownikami klubu oraz prezesem Jakubem Kępą i chętnie wrócę do jazdy, gdy tylko pojawi się taka możliwość. Już
@Franzowaty: Grisza to ten gość, który ma "dobre relacje z klubem", a tymczasem klub wywalił go przed zakazem od PZM, nie pozwolił mu trenować, a trener Ziółkowski nie wyobraża sobie, że miałby kiedykolwiek wrócić do zespołu?

Wiara w bzdury głoszone przez kacapa, który zgodnie z ruską propagandą głosi, że Rosja broni swoich obywateli w Donbasie? Ha tfu na niego, to jest nie do wybronienia choćbyś nie wiem jakiego fikolka zrobił.