Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? do czego do doszlo, zeby dziecko jeszcze uczylo

Sie jezyka banderasow


@Raul7Gringo: nie będzie bandera pluł nam w twarz, ni dzieci nam ukrainił, polski my naród, dumny ród, królewski szczep piastowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GohaGoha: aahaaa... a jak będę chciał się nauczyć niemieckiego to mogę? czy lepiej rosyjskiego? #!$%@? nie wiem jakiego bo nie pozwalasz ludziom dokonywać wyboru.
  • Odpowiedz
Współczuje twojemu synowi XD To oni mają się uczyć naszego języka, nie my ich


@GohaGoha: mądry bedzie zdecydowanie ten kto nauczy się nowego a nie ten co uniesie idiotyczną dumą.
  • Odpowiedz
@L3stko i super, nauka obcego języka to świetna stymulacja mózgu dla młodego człowieka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przede wszystkim, przełamie strach w przyszłości np. przed z rozmową z kimś po angielsku
  • Odpowiedz
@GohaGoha: Jasne, że oni mają uczyć się polskiego. I się uczą. Ale taka wymiana kulturowa zawsze działa w dwie strony - i to jest super ;)
Syn OPa nie dość że miło się zachował to też coś z tej wzajemnej wymiany kultur zaczerpnie. To jest bardzo wartościowe i dobre.
Od dzieci powinniśmy się uczyć otwartości i dialogu międzykulturowego.
  • Odpowiedz
jakiegos poczucia dumy ze swojego kraju że jest on ci tak obojętny


@GohaGoha: nie wiem jak mozna taki wniosek z tego wynieść. Ktoś kto tu mieszka języka nauczy sie mimowolnie jeśli nie jest betonem. A dla nas jeśli mamy szanse i kogos gosximy to niepowtarzalna okazja zrobić to samo.
  • Odpowiedz