Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3stko: wypnij pierś bo leci dla Ciebie medal za dobre wychowanie, miło się czyta takie posty. Ps. Dawkuj mu internety, żeby nie zboczył z dobrej ścieżki ;)
  • Odpowiedz
Inaczej mówiąc oni się do nas asymilują, nie my do nich.


@GohaGoha No i niby jak nauka kilku ukraińskich słówek ma przeszkodzić w tej asymilacji? Ja jak wyjechałem do UK jako dziecko to w tamtejszej szkole goście też uczyli się jakichś pojedynczych polskich słówek, żeby się potem mi pochwalić. I uwierz mi, że nie zaburzyło to mojej asymilacji w żadnym aspekcie, a nawet i pomogło, bo pokazywało to ich pozytywne nastawienie w
  • Odpowiedz
@Drezv Dzieciak jest debilem, bo uczy się obcego języka? Pewnie mówisz to z zazdrości, bo u ciebie w jaskini to z bliskimi dalej komunikujecie się na migi.
  • Odpowiedz
@romek898: ukraiński mu się przyda xddd to kolega syna jest #!$%@? gościem i to on ma znać Polski! Ja bym się mocno #!$%@?ł gdyby mi dziecko po ukraińsku zaczęło #!$%@?ć żeby kogoś tam przyswajać.
  • Odpowiedz
@L3stko: Tak poza tematem - czy obecna sytuacja coś zmieniła? Pamiętam, że w kompletnie karkołomny sposób tłumaczyłeś każde fikołki Konfederacji. Ten wpis jest troszkę nie po drodze z konfiarską narracją, co to się stanęło?
  • Odpowiedz
@L3stko wyobraź sobie że on zna już gier komputerowych podstawowe zwroty których nauczył się od nich jeżeli gra w CS. Np cyka blyat drop me awp. Rush b idiot. Idi na Hui . ;D
Zapytaj go i zaskocz pytaniem czy dropnie awp
  • Odpowiedz
@GohaGoha: ale to jakiś obowiązek jest że oni muszą się uczyć? Dla Polaków jakiś zakaz nauki ukraińskiego zrobili? Jak chce to się niech uczy to tylko świadczy o jego wychowaniu którego tobie najwidoczniej brakuje.
  • Odpowiedz