Wpis z mikrobloga

Do tego jeszcze zna kolegę geja, co to nie chadza na marsze LGBT, no i feministkę, która popiera ruchy prolife ( )


@Kempes: tak zmitologizowaliście tę postać kolegi geja, że teraz mi nikt nie wierzy jak faktycznie takiego poznałem

I w sumie się dziwiłem, bo sam popieram prawa dla LGBT, a on mówił, że ślubu nie potrzebuje, że po prostu nie chce dostać na ulicy w
Oj tak... każdy prawak zna taką lewicowa osobą, nie przesadzam. Do tego jeszcze zna kolegę geja, co to nie chadza na marsze LGBT, no i feministkę, która popiera ruchy prolife ( )


@Kempes: no a co w tym dziwnego, przecież dużo jest osób lgbt.
ja lewica, ale np w rodzinie mam 5 osoby lgbt, dwie tak średnio stawiające siebie na pierwszym miejscu, więc każdy prawak z
@majkitb: Oj tak... każdy prawak zna taką lewicowa osobą, nie przesadzam. Do tego jeszcze zna kolegę geja, co to nie chadza na marsze LGBT, no i feministkę, która popiera ruchy prolife ( )


@Kempes: No co ty gadasz, przecież wszyscy wiedzą że wszystkie lewaki mają identyczne poglądy i robią identyczne rzeczy. Podobnie geje czy feministki. Wszystkie te grupy w swoich poglądach i zachowaniach są jak
@majkitb: Lewicowe osoby wiedzą, że z tak dużym i szybkim napływem uchodźców będą kłopoty, ale nie powielają fejków po ruskich agentach, że „koleżanka córki ciotki mamy przyjęła uchodźców i są roszczeniowi”