Wpis z mikrobloga

@Namarin: Ale się wykopki zesrały na twoje wpisy xD Ja nawet w dyskusje nie wchodzę na temat wojny i banderwoców, bo też mam odmienne zdanie od większości. A tutaj nie ma z kim dyskutować nawet.

Dzisiaj znajomy konserewator ze szkoły też #!$%@?ł, bo ważniejsze dla szkoły jest teraz dzieci ukraińskie niż polskie. Nasze zagonili do małych sal a tamci w największej i na hali też koczują.

O wieszaniu ukraińskich flag
  • Odpowiedz
@Namarin: Jesteś taki alternatywny wolnomyślący i wyzwolony, rozgryzłeś system a cała reszta je pasze i są ciemnym ludem nie co taki freethinker który rozkminia światowe spiski. Zawsze to chciałeś pewnie usłyszeć xD
  • Odpowiedz
@Namarin: Plandemia już rozwikłana? Śmiercionka pokonana? Bo ostatnio wszystkie szury zajęły się rozporzestrzenianiem przekazu kremla. No ale nie ma się co dziwić. Przecież dobry wujek Wołodia udowodnił że w zachodnich szczepionkach są chipy.
  • Odpowiedz
mogę przeznaczyć na samorozwój.


@Namarin: Alternatywnej rzeczywistości w swojej głowie. Czyli jaki jest przepis na życie ludzi takich jak ty? Jak mordują twojego sąsiada to ty się nie wtrącasz i siedzisz cicho w domu udając że nie słyszysz jeszcze się z tego podś#!$%@?ąc? I tak w tej norze chcesz bez jedzenia, picia spędzić resztę życia, myśląc że żadne zło cię nigdy nie spotka?
  • Odpowiedz
Pomagać innym trzeba ale nie kosztem swoim.


@Namarin: No to taka pomoc typu na alibi. Prawdziwa pomoc wymaga poświęcenia czegoś. Jak pomagasz tylko wtedy, gdy nie masz nic do stracenia, to łechtasz własne ego, kupujesz sobie darmowe punkty cnoty, nic więcej, bo są takie nieszczęścia, które wymagają większej pomocy, jak wojna właśnie.
  • Odpowiedz
@Namarin: Muszą Ci nieźle płacić, bo siedzisz dzisiaj od samego rana na wykopie i wrzucasz pro-rosyjskie/anty-ukraińskie rzeczy. Nie wierzę, że ktoś może być tak głupi, żeby za darmo wspierać w ten sposób Rosję.
  • Odpowiedz
@Namarin: Pamiętajcie: Jeśli jakaś treść brzmi jak kontrowersyjna, od razu zgłoście to do Urzędu Prawdy i napiszcie "won ty szurze". To zaklęcie działa jak talizman antyfejkowy.
  • Odpowiedz