Wpis z mikrobloga

@Namarin: temat wojny przykrył trzyletni temat gasnącej już epidemii. Wedlug Ciebie to spisek i jesteś jednym z wyjątkowych, niezmanipulowanych odbiorców rzeczywistości.
Jesteś taki zajebisty, chciałbym być tobą.
@Vayloren: Nie znam tego chlopskorozumowego o którym wspominasz, więc ci tu w tym języku nic nie napiszę.


Dalszej części o kolegach nawet nie skomentuję bo nie ma sensu tłumaczyć pewnych rzeczy ludziom którzy uwierzyli wynikom testów pcr i białym kitlom.

@Namarin: Oluju, ale jesteś oderwany od rzeczywistości, poważanie rozważam dodanie do obserwowanych. Dobra robota XDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DarkenSound: Nie, pomaganie na Facebooku to moda która się objawia ustawieniem flagi na profilowym.

Zaskoczę cie, mieszkam w miejscowości gdzie ukraincow było mnóstwo, regularnie przyjeżdżają do pracy od lat do zaprzyjaźnionego gospodarstwa rolnego, jeszcze przed całą tą wojną pomagałem i nadal im pomagam tylko że z głową I realnie. Nie dla wirtualnej atencji.

Tylko tym którzy chcą nauczyć się języka Polskiego, chcą pracować i się asymilują nie wybrzydzając.

Taki ze mnie
@Namarin może i tak ale przez praktycznie całą pandemię nie licząc początku i delikatnego strachu nie nosiłem maseczki i byłem ich przeciwnikiem.
Za pomocą ludziom którym grozi śmierć jestem jak najbardziej na tak i dziwię się mocno, że ktoś może być przeciwny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kamil32123: Ja nigdzie nie napisałem że jestem przeciwny, to wykopki sobie taką narracje ubzdurały nadinterpretujac moje wpisy.

Pomagać innym trzeba ale nie kosztem swoim.
Pomagać sobie trzeba ale nie kosztem innych.

Trzeba to robić umiejętnie i nie pod wpływem emocji a sam widzisz jaka paranoja się zrobiła. Darmowe mieszkania, darmowe przejazdy, darmowe wyżywienie a to wszystko na koszt Polskiego podatnika.

No i to #!$%@? że wysokie ceny to tylko i wyłącznie