Wpis z mikrobloga

Ale masz świadomość, że ty po każdym komentarzu tylko ubierasz "jesteś gupi" w inne słowo? xD


@milymirek: i teraz zabiłeś mi ćwieka...
okazać pewne pobłażanie i skasować twój komentarz, byś dalej się nie kompromitował, czy zostawić, byś dalej brnął w swój festiwal głupoty

Zobaczymy jak się dalej spiszesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
okazać pewne pobłażanie i skasować twój komentarz, byś dalej się nie kompromitował, czy zostawić, byś dalej brnął w swój festiwal głupoty


@Normie_Lurker: Zmieniłeś zdanie, i już najgłupszych nie chcesz zostawiać? Bardzo konsekwentne. xD
to przestań mi dawać do tego powody xd


@Normie_Lurker: Stwierdzając fakt, nie piszę nic głupiego. A ty nie potrafisz się do niczego odnieść. Każdy komentarz cię przerasta, niektórym aż "grozisz" usunięciem komentarza. xD
Głupia świnka będzie ponosiła konsekwencje, bo to ona zajdzie w ciążę. Socjalizm zdejmuje z głupich świnek obowiazek myślenia.


@7160: Raczej chroni przed "wypadkiem" w postaci niechcianej ciąży. Jak chcesz tych ciąży mniej, to walcz o edukację seksualna prowadzoną tak jak w Holandii - tam jest rekordowo niski współczynnik niechcianych ciąż/aborcji.
@7160: Ale nie będzie aborcji, ani zasiłków, jak tylko któraś ze stron(jak facet nie pomyśli o gumce, to jest idiotą i rucha równie głupią laskę) pomyśli o antykoncepcji. Jeśli facet jest na tyle głupi, żeby, nie będać gotowym na ojcostwo, ruchać się bez zabezpieczenia, to zasługuje, żeby łożyć na to dziecko, najlepiej do końca swojego życia :)
@7160: A dlaczego ja musze płacić jak Ty idziesz do lekarza? A dlaczego ja płace za drogi, po których Ty jeździsz? Dlaczego ja płace za urzędy z których Ty korzystasz? Dlaczego płacę za emerytury obcych ludzi? Myślałeś kiedyś jak działają podatki, prawo podatkowe i państwo jako instytucja? Chcesz korzystać z dobrodziejstw społeczeństwa, trzeba też za nie zapłacić
idziesz do lekarza?


@Giban: A nie chodzisz do lekarza?

drogi, po których Ty


@Giban: Nie korzystasz z dróg?

urzędy z których T


@Giban: Nie korzystasz?

Zatem mieszkasz za granicą i niepłacisz podatków w Polsce.

dobrodziejstw społeczeństwa


@Giban: Jakie dobrodziejstwa daje mi płacenie na cudze dzieci?
@7160: Nie byłęm od 15 lat, a sponsoruję non stop. Do emerytur się nie ustosunkowałeś..
To, że na nie płacisz, jest jednym z minusów, a z plusów jest to, że pieniędzmi płacisz za to, że mieszkasz pod dachem, który zbudował kto inny, piszesz na urządzeniu, które kupiłeś za pieniądze, od kogoś innego, wysyłasz swoje wysrywy przez sieć zbudowaną przez kogoś innego, za którą płacisz pieniędzmi, napędzaną prądem, wyprodukowanym przez kogoś innego.
@Giban: Zupełnie nie rozumiesz.

Owszem - madka patuska pińcetpluserka płaci pieniędzmi zarobionymi przez kogoś innego. Mieszka w domu zakupionym i wybudowanym przez kogoś innego (np przeze mnie).

Ja natomiast mieszkam w mieszkaniu zakupionym przez siebie, za pieniądze zarobione przeze mnie.

Nie rozumiesz czym powinny być pieniądze - otóż to powinno byc czymś w rodzaju pokwitowania za wykonaną pracę.

Rolnik zdaje worek pszenicy dostaje kwit z wizerunkiem króla, kwit mówi "Rolnik Zbyszek
@7160 Tak działa handel wymienny, a nie społeczeństwo. Niestety płacenie socjalu matce, czy utrzymywanie domów opieki społecznej jest mniejszym złem, od patrzenia na żebrzące i umierające dzieci na ulicy. Przynajmniej dla mnie, ale Ty widzę masz bardzo betonowe podejście do życia, w którym nie przeszkadzałyby Ci piękne ulice wybrukowane trupami