Wpis z mikrobloga

  • 2
@Mam-na-imie-Porucznik Co ty wrzucasz na tej stronie masz 98 miast tylko, np. z Wielkiej Brytanii masz 1 wskaźnik xD, w samym Londynie są różne wskaźniki i niektóre przebijają te 160-170. Jest pełno miast bardziej zanieczyszonych w samej Europie.
  • Odpowiedz
Nie jesteśmy ociężali umysłowo


@Nester86: skoro tacy towarzyszu nie jesteście to na pewno zwróciliscie uwagę na przeklejony obrazek z twittera, którego również podlinkowałem w swoim wpisie?
No chyba, że zwrócenie uwagi na cały wpis przed jego skomentowaniem przekracza obciążenie umysłowe towarzysza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
optującymi za przymusem noszenia maseczek na świeżym powietrzu,


@Towarzysz_Pawulon:
Właściwie to z tej strony wynika, że powietrze zdecydowanie nie jest świeże, więc możesz śmiało maskę ściągać i wdychać xD.
  • Odpowiedz
@StaryZielony: to tylko twoje gdybanie, dowody masz podane na tacy. Powietrze mamy najgorsze na świecie. Jesteś niszczycielem sukcesu!


@Mam-na-imie-Porucznik: na airly są bardziej optymistyczne dane, zwłaszcza jest widoczna zmiana od wprowadzenia zakazu palenia paliwami stałymi w Krakowie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: A co ma jedno do drugiego? Zarówno smog jak i covid są problemem i można się nimi zajmować rownolegle. Poza tym jak jest smog to właśnie zaleca się noszenie maseczki antysmogowej na dworze.

Dziś miała być procedowania uchwała w Warszawie o zakazie palenia węglem. Uchwałę odrzucili radni PiSu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz