Wpis z mikrobloga

Mówienie o robieniu podludzi z osób niezaszczepionych nie brzmi już tak dobrze, wobec tego, że Ukraińcy mają poziom wyszczepienia na poziomie 35% ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyobrażacie sobie dziennikarzy i lekarzy piszących NIE ZASZCZEPIL SIE? NO TO NIECH UMIERA BOMBARDOWANY, MOGL SIE ZASZCZEPIC. BYLO MYSLEC O BABCI, TO BYSMY POMYSLELI O NIM. ZAMKNAC GRANICE W TEJ CHWILI! PRZEPUSZCZAC TYLKO ZASZCZEPIONYCH! ŻADAMY WERUFIKACJI PASZPORTOW COVIDOWYCH NA GRANICY Z UKRAINĄ! CHORY? PASZPORT JEST? LECZENIE W SZPOTALU JEST. BYLO SIE ZASZCZEPIC.

#ukraina
#koronawirus
Pobierz
źródło: comment_1647924635ut00n7ezoNJauFVUI9rQJS.jpg
  • 28
@niezdiagnozowany: Ja już wziąłem swoje 4 dawki i teraz szukam Ukraińców, za których mógłbym przyjąć kolejne. Przypomniała mi się rozmowa z pewnym zwolennikiem szczepień oraz przyjmowania tych białoruskich Arabów, który jakoś dziwnie migał się od odpowiedzi co robić z migrantami odmawiającymi szczepionki na zwid19. @R187 to chyba byłeś Ty, co powinniśmy robić z ukraińskimi antyszczepami?
Mówienie o robieniu podludzi z osób niezaszczepionych nie brzmi już tak dobrze


@niezdiagnozowany: Zawsze chodziło o tych, którzy się nie szczepią mimo dostępności darmowych szczepień. Ich nic nie tłumaczy, poza własnym, idiotycznym wyborem, za który spokojnie można ich szkalować.
@aegispolis: > Zawsze chodziło o tych, którzy się nie szczepią mimo dostępności darmowych szczepień. Ich nic nie tłumaczy, poza własnym, idiotycznym wyborem, za który spokojnie można ich szkalować.

Mowisz o szczepieniach przeciw COVID czy przeciw innym chorobom, ktore znajduja sie na obowiazkowej liscie szczepien?