Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lordon: zależy o którym 335i mówisz ale N54 ma swoje bolączki, dwie turbosprężarki, problemy z cewkami, ECU, HPFP, wtryskiwacze ogólnie koszta i nakład pracy ogromny w porównaniu do M52/M54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lordon: nie mówię, że jest to zły silnik ale większość mechaników w tym kraju na oczy nie widziała tej jednostki więc o ile sam nie ogarniesz sobie takich spraw to samochód będzie dla ciebie tylko źródłem frustracji i #!$%@? bo wymieniacze będą dopiero uczyć się na twoim aucie. Zawieszenie, układ jezdny i napędowy jest dużo lepszy niż w E46 ale coś za coś.
@Lordon BMW E46.
W takim aucie zawsze się coś zesra. Do E46 masz wszystko. Od całej karoserii, przez silniki, części tuningowe, body kit i w ogóle w nieograniczonej ilości w Polsce.

Poza tym E46 jest lżejsze, sztywniejsze (mowa oczywiście o sedanie bo coupe to lipa), ma mniej elektroniki, są całe zestawy do turbo.

No i to tylko jak rzeczywiście nie patrzysz na hajs. Bo jak porównasz ceny czegokolwiek to aż strach się
  • 0
@danielek_czarodziej: Przecież ja nie mówię o ładnej sztuce, mówię o takiej do zabawy już troszeczkę zmęczonej ale nadal do robienia wielu km moi znajomi mają kilka na sprzedaż po 70-80k. Scirocco jeżdżę już 5 lat wsadzone z 10k łącznie i już nie chce nic z nim robić, hatche już mnie nie kręcą, miałem okazje wymienić się na golfa R’ke z malutką dopłatą ale zrezygnowałem bo już mi nie siedzą czy na
@Mrrilb: ja sobie kupiłem 335i e92 do takich celów. Seria jedzie jak M3 e46, po podstawowych modach równo z M3 e92

dla mnie 370z


@Heady1991: bardzo fajne auto, zza wyjątkiem tego że jak chce się dorzucić trochę mocy do pieca idą bardzo duże koszta
ogólnie koszta i nakład pracy ogromny w porównaniu do M52/M54


@Koichi: robiłem połowę rzeczy które wymieniłeś, to fakt że utrzymanie kosztuje. N55 w poliftach trochę lepiej. Ale to jest coś za coś.

To zupełnie inna liga wobec M54. Za parę stów robi się 340-350KM, za parę tysięcy już blisko 400KM a to nawet nie początek możliwości motoru które zaczynają się od hybryd/17t/19t/single

M52/M54 są super, ale jakby je porównywać to co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: Ciekawe jednak jak długo BMW będzie produkować wtryskiwacze piezo do tych silników. Do N53 przestali z niezbyt jasnych powodów. Podejrzewam, że wersje turbo jeszcze kilka lat pożyją ze względu na rynek USA gdzie tych 335i była masa. A co potem? Pół roku temu jak szukałem auta miałem już jechać podpisać umowę kupna E90 N43 i byłbym teraz trochę w dupie bo co ewentualnie założyć? Używki?
Koichi - @Atreyu: Ciekawe jednak jak długo BMW będzie produkować wtryskiwacze piezo d...

źródło: comment_1648463651Pl48K4xlzwFxa9ALlBXli7.jpg

Pobierz