Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@imarid: gdyby ona cała wyszła to bym się nie bał ma tu tylko z jednego boczku wylazło, z drugiej siedzi w dziąśle. Ostatnie wyrywanie zęba miałem jak mi piątka stała rosła
@Shatter: bedzie dobrze, nic bólu nie poczujesz (ewentualnie jakieś mechaniczne uczucie, jakby dotyk), ostatnio wyrywałem 2, jeszcze musze kolejne 2
najgorsze są 3 kolejne dni przy jedzeniu czegokolwiek innego niż papka (nie licząc godziny po zabiegu jak plujesz krwią)

ale wtedy nimesil i za 5min można jako tako jeść

a no i musisz uważać żeby nie uszkodzić rany szczoteczką do zębów czy jakąś skórką od chleba i będzie git po tygodniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@imarid: boli od kiedy puściło znieczulenie. Przy zabiegu bolało to że chłop mi prawie mordę rozerwał, bo okrutnie trudno było wyciągnąć zęba. W końcu w trzech częściach wyszedł, korzenie jak świński ogon zakręcone
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@imarid: najgorzej było dziś rano, bo morda spuchła, zeby trudno umyć, płynu do ust nie można używać, jedzenie nawet bułeczek maślanych jest męczące... A najgorzej, że w weekend na całe dnie na uczelnie jadę, nie wiem co będę jadł