Wpis z mikrobloga

Taka oto pisowska gadzinówka, telewizja republika, podkopuje sojusz z USA. Ośmieszają naszych sojuszników, którzy starają się załatwić Ukrainie system obrony przeciwlotniczej, który będzie mógł wejść do walki z marszu. Mogli by im dać Patrioty, jasne, tylko, że to z rok uczenia się obsługi i integracji z armią #bekazpisu #ruskieonuce #ukraina
Pobierz uziel - Taka oto pisowska gadzinówka, telewizja republika, podkopuje sojusz z USA. Oś...
źródło: comment_1647884301QXFX6mNRVzKl9voQrRkDgq.jpg
  • 10
@uziel: A nie widzisz w tym kuriozum? Wiesz, że Turcja kupiła S-400 ledwie parę lat temu - w 2019 roku dodajmy dostali pierwsze. Za co dostała od USA sankcjami? Wiesz, ze Ukraińcy mają co najwyżej S-300.
No i nasze MiG-i. Dać dajcie, ale nic za nie nie dostaniecie.

Aha. Też trzeba zauważyć, że między 2014 a 2022 było sporo czasu na dostarczenie broni. Sporo.
@uziel #!$%@? opie xd Bo to jest pokój cudzymi rączkami. Czemu sami jako potęga nuklearna nie dadzą tych śmiesznych zabaweczek? Jak Rosja wjedzie to Turcji to dobrze ale jak do USA to źle?
@Glos_z_sali: ok. Nie wiem nie znam się. Wyskoczył mi taki filmik i akurat sobie przypomniałem o tym. Fakt raczej akzdy kraj będzie zabiegał o F35 więc nie może być aż taki wadliwy.