Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

obstawiam ze 2 z przodu mogli mieć.


@Zulf: To źle obstawiasz, stare bemki przy takim trafieniu nie potrzebuja wielkej prędkości by się tak złożyć - szczególnie że zazwyczaj oprócz prędkości podyktowanej niewielkimi umiejętnościami kierującego zły lub #!$%@? stan zawieszenia i opon dokłada swoje.
  • Odpowiedz
@droid43210: Przejechałem pewnie z milion kilometrów bo stary ze mnie dziad już ale do takiej prędkości jaka jest potrzebna na owinięcia się wokół drzewa to się pewnie nawet nigdy nie zbliżyłem. Czemu ludzie są takimi debilami?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@DanielPlainview: Drzewa przed rowem przy drodze mogą też #!$%@?ć ciebie, jeśli wyleci ci jakaś sarenka albo taki debil na czołówkę, a ty odbijesz, nawet przy 70.

No ale wiadomo panie januszu, że pan to nigdy nie szalał, nawet pan liścia nie zdjął z szyby.
  • Odpowiedz
@tellet: To akurat prawda, drzewa przy drogach i głębokie rowy to nie jest dobry pomysł. Ile to razy uciekałem na pobocze bo jakiś debil wyprzedzał w ostatniej chwili, kiedyś nie będzie pobocza a rów albo drzewo i nic z człowieka nie zostanie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@droid43210: na mądrych to nie trafiło, czwarta rano, łuk w pobliżu jeziora, pogoda taka, że w nocy wciąż mróz, więc co robią tytany intelektu w bmw? #!$%@? na zakręcie, bo HEHE fajnie będzie. Ee my się tu w drodze utrzymać mieliśmy, #!$%@? eee, dobra, dzwon w drzewo.
Ja #!$%@?, rozumiem się spieszyć, depnąć 180 na autobanie, jak są warunki, ale na łukach w lesie walić szybciej, jak 80 (chyba, że zakręt
  • Odpowiedz
  • 2
Wykop wydał wyrok, wszystkim należała się śmierć. Znieczulica pod tym postem, to prawie taka sama tragedia jak ta na drodze


@GzS Tak #!$%@?, ludzie ryzykujący moim życiem to taka sama tragedia co to, że mam w dupie zgon jakichś randomów na drodze XD
W łeb się jebnij.
  • Odpowiedz