Wpis z mikrobloga

#zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #takaprawda #oswiadczenie

Przyznaję bez bicia - zdecydowanie wolę żyć samotnie niż taką powaloną BABĄ. Od kiedy zobaczyłem ten filmik mam mieszane uczucia czy korzystać z #badoo bo mam wrażenie że tam są tylko takie babki. Stawiam na szczęśliwy traf i mimo 38 lat nie będę brał pierwszej lepszej, bo właśnie takie ........ będą się same kleiły.

Bez ostrego słownictwa bo wiem że będzie ban za obrażenie tej konkretnej jednostki.
jezus_cameltoe - #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #takaprawda #oswiadczenie

...
  • 19
@wykolejony: No nie wiem czy szkoda, skoro sam wybrał. Jeszcze jak filmik się zrobił popularny to ją bronił, że ciężki okres, nowy telewizor i mogła się zdenerwować czy ki #!$%@? xD
@Krynicka: ale nikt go do niej łańcuchem nie przypiął. Rozwód to tragedia, szczególnie jak się ma dziecko, ale no kurde albo się szanujesz albo nie. On się widać nie szanuje, skoro to toleruje a potem ją publicznie broni.
ale wiesz ze randkowanie nie działa tak że poznajesz kogoś i na drugi dzień bierzecie ślub? Poznajesz kogoś, stopniowo, odkrywasz jak zachowuje się w różnych sytuacjach i decydujesz czy chcesz z nią być


@greenbong: no pewnie że wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)