Wpis z mikrobloga

Wykopki solidarnie bojkotują polskie oddziały Leroy Merlin, który od 19 dni bojkotuje rosyjskich dostawców, przeznaczył 4,5 miliona złotych na wsparcie Ukrainy i wyprzedaje z magazynów stare rosyjskie i białoruskie produkty a zysk z ich sprzedaży przeznacza w 100% na pomoc dla Ukraińców.

Brawo. Wykopki znów popisały się inteligencją ameby XD

#wojna #ukraina #logikarozowychpaskow

Łykają propagandę jak młode pelikany XD

https://media.leroymerlin.pl/aktualnosci/leroy-merlin-polska-przeznacza-milion-zlotych-na-wsparcie-dla-ukrainy
Pobierz ziuaxa - Wykopki solidarnie bojkotują polskie oddziały Leroy Merlin, który od 19 dni ...
źródło: comment_16478699494KarfeF7YzbNFNOHESo7As.jpg
  • 22
Ta wyprzedaje, sratatata. Zaraz napiszesz, e nestle tez wyprzedaje stara kawę, chrupki i ch.... wie co jeszcze. Renault tez wyprzedaje stare złomy z lat 90


@zdzichu-osmond: zadzwoń do nich bo może nie wiedzą co wyprzedają i komu i trzeba im to koniecznie powiedzieć
@ziuaxa: nie spodziewałbym się wiele po ludziach, których umiejętność zarządzania kończy się na ich własnym budżecie domowym, a wiedzę czerpią z nagłówków na wykopie i kilku najbardziej plusownych komentarzy. pełnię satysfakcji poczują dopiero gdy wszystkie zakłady ulokowane w rosji zostaną znacjonalizowane.
Przychody LM w Rosji 325 miliardów rubli (2018) to nawet przy obecnej wycenie ponad 13 mld złotych. ( https://tadviser.com/index.php/Company:Leroy_Merlin_Vostok )

Średni VAT w Rosji to 20 % czyli 2.6 mld PLN czyli dziennie LM odprowadza ponad 7 milionów złotych w podatkach do Rosji

Cieszy mnie inicjatywa przekazania pieniędzy ale LM oddał swoją niecałą dniówkę, ja dałem więcej w porównaniu do swoich zarobków.

Żeby nie było nikogo nie atakuje, myśle ze to indywidualny
Leroy Merlin, który od 19 dni bojkotuje rosyjskich dostawców


@ziuaxa: Leroy Merlin Polska, nie faktyczne Leroy Merlin. Polskie oddziały mogą sobie i ruszyć zbrojnie na Kreml, to nadal kropla w morzu
@Wap30 masz rację, to tylko kropla w morzu.
Przekonałeś mnie. Jutro razem z resztą wykopu bojkotuję Leroy Merlin Polska i zamiast kupić u nich dwie doniczki kupię je w Castoramie! J...ć Putina!
Przekonałeś mnie. Jutro razem z resztą wykopu bojkotuję Leroy Merlin Polska


@ziuaxa: żeby było jasne ja się tam w rumakowanie nie bawię, a tę sieć akurat lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc specjalnego sensu indywidualnego bojkotu nie widzę. Jednocześnie jeżeli zachęcanie do niego może spowodować chociaż trochę większe szkody dla ruskich to na pewno nie będę stał na drodze